Реклама

molli

Радуцький презентував “абсолютно прозорий” склад виконкому

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький презентував проект рішення щодо нового складу виконавчого комітету.

За його словами, сьогодні після прес-конференції проект буде передано у приймальну мера Черкас Анатолія Бондаренка.

Радуцький заявив, що цей проект рішення має необхідну підтримку депутатського корпусу.

Згідно з презентованим проектом, у виконкомі має бути восьмеро осіб, шестеро з яких – заступники міського голови.

– Зараз зайшов проект рішення, який подав міський голова Анатолій Бондаренко. В ньому немає жодних прізвищ заступників міського голови, є лише громадські активісти, воїни АТО. Я з великою повагою ставлюся до людей, які воювали, але було ухвалено рішення серед депутатів про те, що у виконкомі мають бути люди, які можуть працювати заступниками міського голови та бути безпосередньо членами виконкому.

Радуцький назвав прізвища людей, яких хоче бачити у виконкомі:

Роман Буданцев (Батьківщина);

Вячеслав Горобець (Черкащани);

Олександр Ільченко (Партія вільних демократів);

Ігор Коломоєць (Свобода);

Руслан Сутуленко  (БПП Солідарність);

Костянтин Стратілатов (Громадянська позиція).

– Це абсолютно прозорий склад і гарна пропозиція для конструктивної роботи до 2020 року, тут представлені всі політичні сили, крім “Самопомочі”, яка на розгляд не подала кандидатів, – сказав Радуцький. – Це робочий організм, який буде протягом 2,5 років ухвалювати рішення, виходити із тієї ситуації, яка зараз створилась у місті Черкаси.

Олександр Радуцький також додав, що роботу громадськості бачить у складі громадської ради, яка може бути створена як дорадчий орган міської ради. Секретар міськради пообіцяв ініціювати створення такої ради.

Варто відмітити, що вчора четверо депутатів ВО “Черкащани” відмовилась від подання Горобця до виконкому. Окрім того, раніше “Свобода” заявляла про те, що не братиме участі у формуванні нового складу виконкому.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама