Реклама

molli

Пустовар розповів, хто сплатив за нього півмільйонну заставу

пустовар5

Відсторонений очільник ГУ НП у Черкаській області Владислав Пустовар запевняє, що заставу в розмірі півмільйона за його звільнення заплатили “друзі та знайомі”.

Про це він заявив у інтерв’ю кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ”.

– Після закінчення дії запобіжного заходу ці гроші будуть їм повернуті, – запевнив правоохоронець. – До речі, у таких ситуаціях у кожної людини виникає переоцінка цінностей, друзів. Деякі люди, на яких розраховував, проявили себе не з кращого боку. Дехто, кого вважав просто знайомими, виявили справжню дружню підтримку. Бог не дає людині ноші, яку б вона не осилила. Мені здається, труднощі, через які зараз мені доводиться проходити, є можливістю переоцінити своє життя та оточення.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, півроку тому Владислава Пустовара, тоді ще начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області, затримали слідчі Генпрокуратури спільно з підрозділом внутрішньої безпеки. За версією слідства, Пустовар давав одному з керівників Національної поліції дві тисячі доларів за проходження атестації двох своїх підлеглих.

Пустовар заявляє, що під час розслідування на нього тиснули, аби він визнав свою вину.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
ПТНПНХ Нещодавні автори
ПТНПНХ
ПТНПНХ

Вот ………. У генерала нету полляма гривен???
Как же он тогда генералом стал?
За бесплатно))))

Реклама

Реклама