Реклама

molli

“Проведення сесії прийшло в голову під час святкування Дня Прапора”, – депутат

Сесію Черкаської міської ради провели на Чернечій горі під час святкування Дня Прапора, на яке депутатів запросив міський голова.

Про це в коментарі кореспонденту видання “ІнфоМІСТ” заявив депутат від “Самопомочі” Олексій Романов, коментуючи раптову появу розпорядження мера про скликання сесії в Каневі.

– Міський голова запросив депутатів на святкування Дня Прапора України у Канів. Під час святкування у деяких депутатів виникла ініціатива у зв’язку з поточною складною ситуацією в місті провести позачергове пленарне засідання з галузевих і земельних питань. Було 22 депутати і міський голова, тож ця ініціатива була підтримана. З великим натхненням, без представників опозиційних сил, які давно перейшли межу закону, конструктивно було ухвалено важливе для нашої громади рішення  щодо змін до бюджету та ПСЕРу, – каже Романов.

Він наголошує, що на святкування мер запросив його вчора, “а сьогодні вже підтвердив свою ініціативу”.

За його словами, своїм рішенням депутати підтримали фінансування меблів для Нової української школи, ОСББ, спортивної арени тощо.

– Мені важко сказати, чи легітимна ця сесія з юридичної точки зору, але з моральної – абсолютно. Особливо після всіх методів, до яких вдавались наші опоненти, – говорить депутат. – У сучасній українській історії такі виїзні сесії – не рідкість, їх проводили для виходу з кризових ситуації і у Дніпрі, і у Львові, і в Івано-Франківську.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, завтра в Черкасах мало відбутися засідання міської ради. Утім сьогодні о 15:54 на сайті міськради з’явилось розпорядження Анатолія Бондаренка про скликання сесії на 15:00 на Чернечій горі.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама