Реклама

molli

Прокуратура висунула державному реєстратору з Уманщини звинувачення у хабарі

Під процесуальним керівництвом Уманської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування  за фактом зловживання державним реєстратором своїми повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним правам та інтересам. Про це інформує прес-служба  прокуратури Черкаської області. 

У ході досудового розслідування встановлено, що 42-річна жінка, обіймаючи посаду державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації однієї із сільських рад Уманського району, здійснила зловживання повноваженнями.

Підозрювана з метою одержання неправомірної вигоди для іншої фізичної особи, вчинила дії з реєстрації прав власності, здійснивши державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно на земельну ділянку сільськогосподарського призначення за іншою фізичною особою загальною площею 16 га вартістю майже 65 млн. грн.

Уманською місцевою прокуратурою жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, (зловживання своїми повноваженнями державним реєстратором з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним правам та інтересам).

На цей час вживаються заходи щодо своєчасного завершення досудового розслідування в кримінальному провадженні та прийняття рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама