Реклама

molli

Прокуратура хоче повернення 100 тисяч, переплачених за курячі яйця із 42-мільйонного тендеру

Заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду  з позовом в інтересах держави в особі Черкаської міської ради до товариства “Каштан-плюс” та Департаменту економіки та розвитку ЧМР з метою повернення 104 705 грн. 79 коп. надмірно сплачених з бюджету міста.

Про це свідчить ухвала суду від 2 липня 2018 року.

Відповідно до цієї ухвали, прокурори вимагають, окрім стягнення коштів, також визнання недійсним “п.п. 96 п.1” ряду додаткових угод до договору 140 від 30 травня, укладеного за результатом проведеного тендеру між Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та товариством “Каштан-плюс”.

Відповідно до аналізу договору під “п.п. 96 п.1” мова йде про продуктову позицію специфікації договору за порядковим номером 96, а саме “яйця курячі 1 категорії”:

Відповідно до угоди 140, підписаної за результатом проведеного тендеру 31 травня 2017 року між Департаментом освіти та ТОВ “Каштан-плюс”, ціна за курячі яйця була зафіксована на рівні 2 гривень. Проте з часом, шляхом укладання додаткових угод, вартість цієї позиції зросла до 5 гривень.

Варто зауважити, що відповідно до ще однієї ухвали за аналогічним позовом, прокурори вимагають визнання недійсним збільшення ціни на апельсини, яблука свіжі, сухофрукти суміш (яблука, груші), моркву, буряк, цибулю, перець, гарбузи, петрушку, капусту свіжу, капусту квашену, томатну пасту, горошок зелений консервований, квасолю консервовану, томати солоні, огірки солоні.

Проте всі ці категорії продуктів виділені в окремий позов.

Нагадаємо, поліція виявила схему вимивання бюджетних коштів, в організації якої підозрює посадових осіб департаменту освіти та гуманітарної політики, а також підприємців товариства “Каштан-Плюс”. Зловживання пов’язані з постачанням харчів у дошкільні навчальні заклади. За підрахунками правоохоронців, шляхом завищення цін, проведення безтоварних операцій та уникнення конкуренції на торгах згадані особи завдали міському бюджету збитків на 12 мільйонів гривень.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама