Реклама

molli

Про відключення світла черкащан попереджатимуть за три дні

Станом на сьогодні Черкащині не загрожує відключення електропостачання.

Про це у коментарі журналістам повідомив заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

– Хочу заспокоїти всіх черкащан: графіку відключень електропостачання немає. Якщо він і буде, будуть попереджені і влада, і жителі за три дні. У разі запровадження відключень на території області будемо максимально графік корегувати, щоб соціальні сфери (заклади освіти та охорони здоров’я) менше за все були залежні від цих відключень, – сказав Овчаренко.

Він також зазначив, що наразі на всіх 232 котельнях, що працюють на території області, є достатні запаси вугілля, яких вистачить до кінця опалювального сезону.

За словами Овчаренка, найбільший надавач послуг з електропостачання “Черкаська ТЕЦ” не використовує антрацитову групу вугілля, проблеми з поставками якої є в Україні. Вугілля, що здебільшого використовують в області, видобувається у Дніпропетровській області.

Водночас, за його словами, Черкаська область перебуває на центральній ланці електропостачання. Тож відключення світла можливі в тому разі, якщо виникне потреба в її розвантаженні.

– Однак станом на зараз такої необхідності немає, – підсумував Овчаренко.

Нагадаємо, учора у прес-службі Кабміну повідомляли, що відключення електроенергії через дефіцит вугілля антрацитової групи можуть торкнутися Харківської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Запорізької, Сумської та Черкаської областей.

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Алена Нещодавні автори
Алена
Алена

На всякий случай уже купила свечи и пластилин.Чтобы было чем заняться вечером. У меня с прошлого раза остались домики, зайчики, цветочки, я их оставила “на память” об веерных отключениях при Яценюке. Не думайте, что у меня “крыша поехала”. Не лучше же сидеть в темноте и думать о безвыходной ситуации, заложниками которой стали мы…

Реклама

Реклама