Реклама

molli

Про Скрипку, IQ, гетто і мову

Я не буду захищати чи засуджувати Олега за його висловлювання. Я не був присутній під час його виступу і не знаю всього контексту. Але на власному досвіді знаю, як легко і з яким задоволенням деякі журналісти чи видання “виривають” фразу задля яскравого заголовку.

Звичайно, такій публічній особі, як Скрипка, потрібно обережно використовувати “сильні” слова, аби вони не допускали подвійного тлумачення. Хоч у контексті, хоч без нього.

Проте хвиля обурення, яку підняли “російськомовні патріоти”, змушує мене вставити і свої 5 копійок в дискусію.

Мені пощастило вирости в родині, де питання мови ніколи не виникало. Просто, українська – це мова нашого народу, наших прадідів. Це просто – повага до власної країни. Повага до себе. Тому в дитинстві я ходив до найвіддаленішої школи, бо серед 6 шкіл у мікрорайоні, вона була єдина українська.

Я хочу, щоб “російськомовні патріоти” зрозуміли, як я сприймаю громадян України, які послуговуються російською мовою, зокрема – у спілкуванні зі мною. Це моє особисте сприйняття, хоча, можливо, його поділяють й інші.

До 2014 року.
Я сприймав це як неповагу до себе, свого народу і своєї країни.

Після 2014 року.
Я сприймаю це ще й як свідому чи несвідому підтримку путінської агресії проти моєї країни. В будь-якому випадку – це один із головних фронтів гібридної війни.

P.S. Вважаю аргументи деяких блогерів про хабарників у вишиванках абсолютно некоректними. Злочинці і корупціонери є в усьому світі і користуються вони усіма мовами.

В звичайних умовах питання мови – це питання ПОВАГИ до власного народу і власної країни, до власної історії і культури.

В умовах війни – це питання ОПОРУ тим цінностям, які нам прагне принести Путін.

І це той фронт, на якому кожен, у кого достатнє IQ, може легко перемогти агресора.

Джерело: “Фейсбук”

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Вікторія Нещодавні автори
Вікторія
Вікторія

Нам не потрібен зовнішній ворог, бо такі Скрипки та Одаричи, які піаряться на мовному питанні розвалять Країну зсередини.

Реклама

Реклама