Реклама

molli

Про благодійні фонди та гуманітарні ліки

ПРО БЛАГОДІЙНІ ФОНДИ, ГУМАНІТАРНІ ЛІКИ І “НЕПОНЯТКИ”

На сторінках ФБ промелькнула інформація про передачу ліків, в тому числі і за підтримки депутатів міської ради.

Публікація, яку я перепостив, проте як черкаські міські заклади співпрацюють із фондами для вирівнювання дефіціту асигнувань на ліки. Це буденна, рутинна робота, дуже часто без піару, але прозоро для бажаючих – вся інформація про фонди, з якими укладені угоди, надходження цієї допомоги – все це на сторінках офіційних сайтів наших міських закладів.

Вчорашнє роздратування і публікація депутата Згіблова, а за ними і коментарі сателітів, мабуть, через недостатність поінформованості.

Саме з тим фондом, з яким зараз працює депутат, наприкінці минулого року мав нагоду працювати департамент охорони здоров’я. Саме ми ініціювали лист щодо виділення благодійної допомоги громаді міста, ми послали рекомендаційний лист в заклади щодо укладання угоди про співпрацю між фондом та закладами.

Про це якось сором’язливо замовчується. Може і правильно, благодійність і безкорисливість не зовсім сумісні із бахвальством та возвеличенням.

Єдина наша пересторога, яку ми висували- це сертифікація ліків в Україні, достатній термін придатності та прозорий бухоблік та звітність.Напевне, через ці вимоги і не склалась співпраця.

Фонд дійсно привіз ліки, і готовий був їх надати громаді міста, але з особливою умовою- ВОНИ САМІ РОЗДАЮТЬ ЛІКИ ГРОМАДЯНАМ, НАТОМІСТЬ ЗАКЛАДИ ЦІ ЛІКИ СПИСУЮТЬ, ЯК ОТРИМАНІ ТА ВИДАНІ.

Хто розуміється на елементах фінансової та бухгалтерської звітності, той сам здогадається, які наслідки це може мати. Ми, департамент та заклади охорони здоров’я міста, не відмовляємось від співпраці і готові укласти угоди із благодійними фондами, які небайдужі до містян, абсолютно прозоро їх використати та прозвітуватись в будь-якій формі: по формах офіційної звітності, на сайтах закладів, департаменту та офіційному сайті міської ради, на прес-конференціях, будь-яким чином.

А будь-яка ініціатива депутатів, фракцій , партій, громадських рухів вітається і сприймається.

З повагою, Олег Стадник.

Джерело: “Фейсбук”

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама