Реклама

molli

Порошенківці хочуть вчити депутатів, як розпоряджатися грішми

297d5220b5a9e2e2e38f77f0d56e5ed5Представники “Блоку Петра Порошенка” хочуть проводити спеціальні тренінги для депутатів місцевих рад та новообраних голів територіальних громад з метою підвищення їхньої фінансової грамотності.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповіли очільник міської партійної організації БПП Сергій Рубан та екс-депутат облради Любов Майборода.

– У місцевих громадах були обрані керівники. Вони  отримали кошти, але, на жаль,  серед керівників мало кваліфікованих кадрів. Вони отримали гроші і не знали, що з ними робити, – бідкається Сергій Рубан. – У тих, хто став головами є гроші, але немає стратегічного мислення. Ми будемо проводити навчання для свої депутатів і для голів тергромад: семінари і тренінги. Звичайно, це все можливо, коли від людей є запит.

Цифрами свій виступ проілюструвала Любов Майборода, яка “пройшлася” по роботі міської ради.

За її словами, залишок коштів у міському загальному фонді станом на початок 2016 року становив 140,5 тисяч гривень. Згідно з оприлюдненими статистистичними даними, наприклад, Департамент архітектури, містобудування та інспектування реалізував лише половину адресованих на нього коштів.  Загалом, із затверджених на департаменти видатків, використали лише 75%.

– Зараз завдання номер один, щоб усі кошти були розподілені і використовувалися ефективно, – каже Майборода.

На її думку, головна причина неефективного використання коштів – “низький менеджмент розпорядників”.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама