По слідах та телефонах шукатимуть тих, хто спиляв білборди у лютому

14.03.2019, 16:02

Фото: Опора:Черкащина

Протягом лютого у Черкасах невідомі знищили близько п’яти об’єктів зовнішньої реклами із зображеннями кандидатів Євгенія Мураєва, Олександра Вілкула та партій «Опозиційний блок» і «Наш край». У Національній поліції триває досудове слідство щодо одного із цих випадків. Про це пише Опора:Черкащина, посилаючись на Єдиний реєстр судових рішень.

Черкаська поліція розслідує знищення білборду Олександра Вілкула по вулиці Дахнівська, 73. Невідомі особи спиляли рекламну конструкцію в обласному центрі вночі 8 лютого.

Національна поліція розпочала досудове слідство 8 лютого, того ж дня відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 194 ККУ (Умисне знищення або пошкодження майна).

12 і 14 лютого суд надав дозвіл на призначення судово-трасологічних експертиз. Вони мають встановити, чи можливо для ідентифікувати порушників за слідами знаряддя зламу та чи придатний для ідентифікації слід взуття на місці злочину.

28 лютого Соснівський райсуд Черкас задовольнив клопотання слідчого і своїми ухвалами надав доступ на отримання інформації про з’єднання абонентських номерів «Vodafone», «Lifecell» та «Київствар», що перебували в районі вчинення злочину. На думку правоохоронців, невідомі особи, які пошкодили білборд могли використовувати мобільний зв’язок.

 

0 коментарів

Залишити відповідь