Реклама

molli

Пісня відомого гурту стала саундтреком до фільму “Чорний ворон”

Пісня “Веселі, брате, часи настали…” гурту “Океан Ельзи” стала саундтреком до фільму. “Чорний ворон”, знятий за однойменним романом черкащанина Василя Шкляра.

Про це йдеться на сторінці гурту у Фейсбук.

«Чорний ворон» відтворює одну зі сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. У центрі сюжета історія життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, який став учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки.

Саундтреком до фільму стала відома пісня гурту Океан Ельзи “Веселі, брате, часи настали…”, авторства Святослава Вакарчука.

Композитором інших тем стрічки став клавішник «Океан Ельзи», який працював над створенням музичного оформлення «Чорного ворона» майже чотири місяці.

«Мені було вкрай цікаво працювати над фільмом. У ньому, окрім вражаючої головної історії, є яскраві емоції, навіть, якщо вони негативні. Режисер Тарас Ткаченко навчив мене по-інакшому дивитися на музику кіно. Він дуже тонко відчуває кожну сцену, яку робить. У мене бували ситуації, коли я не до кінця розумів настрій сцени. Тоді ми сідали разом, розбирали її, аби підібрати органічне музичне оформлення», – розповідає композитор, саунд-продюсер Мілош Єліч.

Головну роль у картині виконав молодий український актор Тарас Цимбалюк, відомий глядачам телеканалу «1+1» за роботою у серіалах «Центральна лікарня» та «Село на мільйон». Також у фільмі знімались популярні українські актори Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська, Олексій Тритенко та інші.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама