Реклама

molli

Підсумки дня: насичена сесія, коштовне прибирання та зібрання в Золотоноші

“ІнфоМІСТ” підводить інформаційні підсумки дня.

Прибирання міста коштуватиме близько 67 мільйонів гривень. Департамент житлово-комунального комплексу ЧМР оголосив 4 тендери на прибирання міста загальною вартістю в 67,58 мільйонів гривень.

Парцхаладзе у Золотоноші провів засідання Мінрегіону. Зібралися представники влади, щоб поговорити про впровадження реформ на місцях та конкретні ініціативи у освітній, соціальній та медичній сферах.

У Золотоноші модернізували райлікарню. Віднедавна у Золотоніській центральній районній лікарні зникли черги та потихеньку відходять у минуле і паперові картки. Заклад інформатизували, тепер тут діє електронна система супроводу пацієнтів. Через спеціальні термінали можна записатися на прийом до лікаря, сплатити за медичні послуги та навіть залишити відгук у книзі скарг та пропозицій.

У Черкасах відбулася сесія міської ради.

Директор “ЧЕЛУАШу” пояснив, чому в Черкасах не можуть швидко полатати дороги. Як заявив директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник у місті “бракує ресурсу”, аби швидко виконати ямковий ремонт. Ще одна проблема – мінімальна заробітна плата, за яку не готові працювати люди.

Черкаська депутатка йде на підвищення. Із 14 листопада пані Шевченко обійме посаду заступника директора департаменту соціальної політики.

Дванадцятьом черкаським АТОвцям нарешті дадуть земельні ділянки. 12 учасникам АТО, а також родині одного із загиблих воїнів депутати виділили по 10 соток у місті Черкаси.

Депутати не змогли подолати вето мера. Черкаська міська рада не змогла подолати вето міського голови. Раніше Анатолій Бондаренко ветував 13 рішень, ухвалених депутатами на минулому засіданні.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама