Реклама

molli

Підсумки дня: “холодна” Сміла та візит громадськості до мерії

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня.

Візит активістів до мера Черкас. Представники громадських організацій Черкас прийшли на вранішню нараду у міській раді. Активісти хотіли поспілкуватися із міським головою Анатолієм Бондаренком щодо ветування рішення міськради про скасування порогів для закупівлі в системі “Прозорро”.

До Дня Гідності та Свободи. Сьогодні в Черкасах в День Гідності та Свободи вшанували тих, хто віддав життя за незалежність, і тих, хто ризикуючи своїм життям, захищає країну в ці дні. Після хвилини мовчання в пам’ять за загиблими, черкащани поклали квіти до пам’ятника борцям за волю України і до пам’ятника генералу Ігорю Момоту.

Річниця мерства. 25 листопада минає рік від першої сесії, коли міським головою офіційно став батьківщинівець Анатолій Бондаренко. Він переміг колишнього мера Сергія Одарича у другому турі. У 2015 році за Анатолія Бондаренка проголосували 29 645 виборців, його конкурент натомість набрав 27 604 голосів. До цього Одарич керував містом дев’ять років. Аби поспілкуватися з Анатолієм Васильовичем про його річне перебування на посаді, ІнфоМІСТ зустрічається у п’ятницю по обіді в його кабінеті. Сам Бондаренко оцінює свою роботу “задовільно” і переконує: був готовий до цієї посади ще рік тому.

“Холодна” Сміла. Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко звернувся у правоохоронні органи щодо перевірки діяльності підприємства “Сміла Енергоінвест”. Загальна заборгованості компанії перед Нафтогазом за версією “Сміла Енергоінвест” сягає 76,6 млн, за версією ж самого Нафтогазу – 90,8 млн. Очільник області розкритикував роботу керівництва міста Сміла і заявив, що готовий “вживати заходи”.

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама