Реклама

molli

Підсумки четверга: штраф для депутата і покращені умови для скандального забудовника

інфоміст“Резиденція” виросте із 9 до 12 поверхів, черкаський чиновник розповів про участь у “смілянських безладах”, а депутата оштрафувала поліція. “ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки.

Завод “Черкаський автобус” налагодив виробництво новеньких машин серії Ataman А092Н6. Ці транспортні засоби відповідають екологічним вимогам стандарту “Євро 5”, який із січня цього року є обов’язковим в Україні.

В обласній раді нарахували дев’ять мільйонерів. Тим часом депутата Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” Романа Дісканта оштрафувала нова поліція за паркування у забороненому місці.

Житловий будинок за драмтеатром матиме три секції про 12 поверхів. Оскільки забудовнику видали нові містобудівні обмеження за умови, що він зробить підземний паркінг.

Розпорядженням міського голови міста Ізмаїл одна з вулиць міста стала носити ім’я героя АТО, справжнього прикордонника і командира – генерал-майора Ігоря Момота. А в селі Шарин Уманського району люди виступили проти перейменування вулиці на честь загиблого учасниками АТО Володимира Рижака.

Начальник управління інспектування департаменту архітектури й містобудування Олександр Давиденко заявив, що він допомагав в організації так званої  “акції протесту” на сесії Смілянської міськради.

У волонтерів “Наш батальйон” закінчується матеріал для виготовлення максувальних сіток. Містян просять про допомогу.

 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама