Реклама

molli

Підрядник з «чорного списку» реконструюватиме сквер з першого дня нового року

30 серпня “Дирекція парків” уклала договір із товариством “БТК-Лад” на реконструкцію скверу “Юність”. Таке задоволення коштуватиме місту 5,39 млн грн при очікуваній вартості в 5,45 млн грн.

Аукціон відбувся 7 серпня. Свої пропозиції подавали 3 підприємства.

Більш дешеві варіанти, запропоновані ТОВ “СЕТАР ІНВЕСТ МЕНЕДЖМЕНТ” (3,88 млн грн) та ТОВ “ПРОМБУД ІНДУСТРІЯ” (3,9 млн грн) були відхилені тендерним комітетом: учасники не надали забезпечення тендерної пропозиції.

У підсумку було акцептовано пропозицію від “БТК-Лад” у 5,45 млн грн. Договір укладено 30 серпня.

Згідно з документом, підрядник гарантує експлуатацію об’єкта терміном на 10 років. Роботи мають бути виконані в 2018 році: з 1 січня до 25 грудня.

“БТК-Лад” зареєстроване в Черкасах у 2009 році і прописане в квартирі свого власника – Дмитра Хоменка. Статутний капітал підприємства – 500 грн. На місцевих виборах 2015 року Хоменко балотувався до міської ради від БПП “Солідарність”.

Зазначимо, що в березні цього року заступник міського голови Ігор Коломоєць зарахував “БТК-Лад” до своєрідного “чорного списку недобросовісних підрядників”, яким не варто “доручати роботи”.

Крім цього в травні 2017-го підприємство втрапило в скандал. Під час виконання ПП “БТК-Лад” робіт по утепленню ОСББ тяжку травму отримав працівник, який невдовзі помер. За свідченням його родичів, чоловік працював на підприємство без трудового договору.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження. Зараз справа розглядається в Соснівському суді.

Нагадаємо, попередній тендер на реконструкцію скверу “Юність” відмінили ще в червні через відсутність пропозицій на торги. Тоді планувалося, що роботи триватимуть півтора роки.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама