Реклама

molli

Підрядник із обойми відомого підприємця виграв аукціон по зимовому очищенню

Вчора в Черкасах відбувся аукціон по тендеру на зимове очищення доріг міста протягом лютого і березня.  Найдешевші пропозиції на всі лоти були подані підприємцем Борисом Кестером.

Зазначимо, що цей тендер був оголошений по заявці КП ЧЕЛУАШ в якості альтернативи торгам на очищення міста, які були заблоковані після скарги одного з учасників, підприємства “Свій лад”, в Антимонопольний комітет. Це підприємство пов’язують з відомим в місті підприємцем Андрієм Бортником.

Вчора, у ході торгів були розіграні 4 лоти, на кожен з яких найдешевшу пропозицію подав ФОП Кестер. При цьому кожна з його пропозицій була значно дешевшою, ніж запланована вартість. Так, здійснювати очищення шляхів міста від снігу підприємець готовий за 99 999 грн (очікувана вартість – 420 000 грн), обробляння шляхів твердими або рідкими протиожеледними матеріалами – 309 999 грн (очікувана вартість – 1 470 000), очищення зупинок громадського транспорту – 42 090 грн (очікувана вартість – 80 520), навантаження та вивезення снігу – 399 999 грн (очікувана вартість – 1 750 000).

Таким чинов в сумі, згідно з пропозиціями підприємця, роботи з прибирання обійдуться в 852 087 грн, що майже на 2,9 млн менше, ніж планувалося.

Зазначимо, що Кестер у документації вказав наявність в нього розподілювачів протиожеледних матеріалів, снігоочисників, самоскидів та навантажувачів. Самоскиди підприємець орендує в ТОВ “Сантехбудконструкція”, а розподілювачі – в ТОВ “Сервіс-2011”. Обидні фірми входять до орбіти Андрія Бортника, зокрема “Сантехбудконструкцію” очолює його батько – Юрій Зіновійович.

Конкурентами Кестера на торгах були ПП “Агропром-1992” і ПП “Черкаси-Доргстрой”. Перше належить дружині Анатолій Бурського – Лідії,  з іншим пов’язують колишнього депутата міськради Володимира Халая.

4
Коментарі

avatar
4 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
2 Коментарі автора
AvatarНаталіяЧеркащанка111 Нещодавні автори
Анонім
Анонім

Нормальний такий собі ФОПчик)) https://ok.ru/profile/460753402480/photos?st._aid=NavMenu_Friend_Photos

ІнфоМІСТ, окрім номерів на машинці, ще гляньте ось ГРОМАДСЬКА ОРГАНИЗАЦИЯ “ЧЕРКАЩАНИ” ЕГРПОУ 39292726. Цікаві особистості та пов’язані особи.

Наталія
Наталія

Цікаво через який час після підписання угоди ціну буде підвищено, а обєми зменшено?

Черкащанка
Черкащанка

Вчера в полном смысле слова заползала в троллейбус на остановке возле Детского парка по Шевченко! Дорогу для панов-автоводителей сделали как зеркало, расчистили, полили смесью, а глыбы снега с отвала попали на тротуар, на остановку, заледенели, и теперь чтобы зайти в транспорт, с угрозой для жизни и здоровья по этим ледяным холмам заползаешь и вспоминаешь всех, от кого зависит очистка тротуаров! И почему такое наплевательское отношение к пешеходам, ломающим руки и ноги из-за неубранных вовремя дорожек и превратившихся в каток???

111
111

Интересно цены у ФОП Кестер реальные? Если да, то насколько сотен миллионов Бортник за последние несколько лет обокрал город, а соответственно нас?

Реклама

Реклама