Реклама

molli

Підприємці Черкащини отримали більше 21 млн грн на розвиток власного бізнесу

З початку роботи програми «КУБ» черкаські підприємці отримали кошти на фінансування старту або розвитку власного бізнесу на суму понад 21 млн грн, у тому числі у рамках проектного фінансування.

На сьогодні в Черкаській області подано більше 250 проектів на розвиток власної підприємницької справи. Як показує статистика, найбільш активно фінансування потребує саме районне підприємництво.

Платформа kub.pb.ua працює в межах загальнонаціональної програми розвитку малого бізнесу «Країна підприємців», ініційованої ПриватБанком (Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р). Цей проект допоможе всім бажаючим почати свою справу, а підприємцям – користуватися безкоштовними консультаціями та допомогою фахівців.

«Сьогодні фраза «підтримка підприємництва» вперше отримує свій реальний сенс, оскільки саме в 2016 році в Україні запущено програму дійсної, а не формальної підтримки бізнесу, – говорить Дмитро Васильєв, керівник напрямку «Малий і Середній бізнес» ПриватБанку в Черкаській області. – Брати участь у програмі можуть підприємці та юридичні особи. На користувачів підприємницького інтернет-порталу kub.pb.ua чекають багато нових сервісів та унікальних можливостей: від онлайн-реєстрації підприємця та відкриття рахунку до залучення коштів приватних інвесторів на розвиток справи».

«Завдяки новим сервісам мікрокредитування велика кількість тих, хто через зміни в економіці не можуть знайти роботу в традиційних галузях, спробують створити власний бізнес, щоб утримувати себе та сім’ю. Серед проектів фінансування Черкаської області лідирують магазини продовольчих та непродовольчих товарів, – говорить Олена Єрмоліна, керівник напрямку активно-пасивних операцій клієнтів МСБ Черкаського ГРУ ПриватБанку. – Другим за масовою часткою йде фінансування магазинів одягу та взуття. На третьому місці запити на фінансування бізнесу з будівництва та ремонту. Ми отримуємо запити щодо фінансування будь-якого бізнесу, як то закупівля медичного устаткування так й інвестування деревообробних підприємств. Звернутися за фінансуванням може будь-хто, в будь-якому відділенні ПриватБанку, або ж самостійно подати заявку на фінансування на сайті kub.pb.ua ».

За допомогою сервісу будь-який легальний підприємець зможе розповісти про свій бізнес і залучити інвестування для його розвитку. Зацікавлені в залученні інвестицій підприємці та підприємства (ресторани, булочні, шевські майстерні, фотостудії, магазини одягу тощо) можуть самі виставити на майданчику заявки на отримання фінансування до 500 тис. грн.

Більш того, черкаські аграрії не залишені осторонь. Для підтримки бізнесу аграріїв Черкащини ПриватБанк надає особливі умови погашення при кредитуванні бізнесу, а саме погашення за схемою –  перші 6 місяців тільки відсотки, останні 6 місяців – борг з відсотками рівними частинами.

Як повідомили в банку, умови програми кредитної підтримки агробізнесу надають можливість отримати фінансування за найбільш прийнятними умовами.

«Ми підготували особливі умови кредитування, що дозволять максимально забезпечити фінансування потреб представників мікроагробізнесу на строк до 12 місяців. Платність за кредитом знижено до 2% на місяць, а максимальну суму кредиту «КУБ» збільшено до 500 000 грн, – зазначив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Олександр Ніколенко. – І головне: ми зробили кредитні канікули для позичальників агросфери на перші 6 місяців користування кредитними коштами».

Тепер клієнти зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Зараз кредитом можуть скористатися як юридичні особи, так і приватні підприємці.

Оновлені умови кредитування діють і для клієнтів за стандартними кредитами «КУБ».

Щоб отримати кошти, потрібно заповнити заявку на сайті проекту https://kub.pb.ua/get-credit/.

Незмінний лідер на банківському ринку – ПриватБанк запустив цей проект, щоб допомогти підприємцям України. Головне його  завдання – дати малому бізнесу та населенню можливість швидко та прозоро отримувати кредити.

Головне, що «КУБ» стане для підприємців гарною школою ведення бізнесу, адже банк планує надавати консультаційну підтримку учасникам проекту на всіх етапах його реалізації.

*Інформацію підготовлено у межах спецпроекту для підприємців за підтримки програми “КУБ”

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама