Реклама

molli

Перестрахувалися: комунальники бояться, що тендер на очищення міста може не відбутися

chelu

Представники комунального підприємства ЧЕЛУАШ, мотивуючи острахом, що запланований на завтра аукціон на очищення міста може бути заблокований, ініціювали оголошення тендеру на зимове утримання доріг. Ця послуга на двомісячний термін оцінюється майже в 4 мільйони гривень.

13 січня департамент економіки та розвитку ЧМР за заявкою КП ЧЕЛУАШ оголосив тендер на зимове утримання доріг міста.

Згідно умов договору, підрядник має протягом двох місяців (лютого-березня) забезпечувати очищення автошляхів Черкас від снігу та обробляти їх протиожеледними сумішами. Орієнтовна вартість закупівлі оцінюється в 3,72 млн грн. Аукціон має стартувати 31 січня.

Цікаво, але предмет свіжооголошених торгів по суті дублює частину послуг, які передбачені тендером, аукціон по якому відбудеться в Черкасах вже завтра, 18 січня.

1212
Тендерною документацією передбачено виконання наступних видів послуг (клікніть для збільшення)

Тут варто нагадати, що в торгах на послуги по очищенню міста, які були оголошені за заявкою департаменту ЖКК, наразі триває перекваліфікація. За умовами договору, майбутній переможець має протягом 2017 року не лише здійснювати зимове утримання вулиці міста, а й утримувати зелені зони та наглядати за автошляхами в весняно-літній період. Орієнтовна вартість – 60,5 млн грн.

ЧИТАЙТЕ: Шахрайство чи монополізм: мерія з підрядником перекладають відповідальність за неприбрані вулиці

Серед 5 учасників, які подали свої документи до дедлайну, є і той же ЧЕЛУАШ.

111
Учасники завтрашнього аукціону

Зв’язатися із заступником міського голови Русланом Сотуленком, який в місті відповідальний за ЖКГ, нашому виданню так і невдалося, натомість ситуацію прокоментував заступник начальника департаменту ЖКК Андрій Наумчук. Чиновник повідомив, що тендер на зимове утримання доріг завбачливо оголосили “на всяк випадок”.

– Це тендер на всяк випадок. Якщо не відбудеться, або буде перенесено тендер на очищення (18 січня – ред.). Деякі учасники тендеру, «Свій лад» (пов’язане з підприємцем Андрієм Бортником – ред.), налаштовані подати скаргу в Антимонопольний комітет чи ще кудись, і цей тендер призупинити. Щоб не виходити на міжнародні торги, вони йдуть 2 місяці, ми поки їх проведемо, то вже буде не треба, – зауважив Наумчук.

Також чиновник запевнив, якщо тендер на очищення міста відбудеться, то торги на 31 січня будуть відмінені.

У свою чергу в коментарі виданню “Інфоміст” Андрій Бортник повідомив, що підприємство “Свій лад” подасть скаргу в Антимонопольний комітет сьогодні до 15-ї години.

– Ми про це попереджали. “Свій лад” звертався з листами в тендерний комітет міської ради і повідомив, що три учасники ЧЕЛУАШ, “Черкаси-Інтерстрой”, “Агропром” фальшували документи, щоб взяти участь в тендері. Ми надали відповідні докази. Тендерний комітет не звернув на це увагу і визнав всіх учасників такими, що відповідають вимогам тендеру, не дивлячись на те, що там бардак. Тому скарга буде подаватися в Антимонопольний комітет, і це дійсно призупинить процедуру торгів, – пояснив Бортник.

11
Скарга вже в системі

Зазначимо, що, окрім ТОВ “Свій лад”, із Бортником пов’язують ще одного учасника торгів – ФОП Лисенко. Ця підприємиця надавала послуги із прибирання доріг та троуарів міста в 2015 році, крім того у 2016 була в субпідряді на прибирання у “Свій лад”.

Свої “відносини” із підприємицею Бортник характеризує як “співпрацю”.

13396706_10205286475835965_918394456_o
Олена Лисенко – друга праворуч. Також на фото є Олександр Цибульський, який значиться кінцевим бенефіціаром ТОВ “Свій лад” (другий ліворуч)

Як писав “Інфоміст” раніше, Олександр Плюта був звільнений з посади директора КП ЧЕЛУАШ.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама