Реклама

molli

Отрешко розповів, як на його роботу вплинула ухвала суду

otreshko1Начальник управління вуличної інфраструктури ЧМР Сергій Отрешко, якого підозрюють у розтраті державних коштів, свою вину не визнає. Запевняє, що зараз працює, як і раніше, а в майбутньому збирається “клопотати” щодо проведення державної експертизи по роботах, які слідчі визначають як фактично невиконані.

Про це Сергій Отрешко розповів у коментарі виданню “Інфоміст”.

Чиновник говорить, що свою провину не визнає. За словами Отрешка, слідством не доведено жоден із фактів, на які воно спирається у своїх обвинуваченнях.

ЧИТАЙТЕ: Збереження посади і “нічний арешт”, – у суді розглянули “справу Отрешка”

– От у матеріалі слідства, наприклад: з листопада 2014 по серпень 2015 Отрешко надав невстановленій слідством особі вказівку зробити акти виконаних робіт. Більш точної дати і місця взагалі немає, тобто нічого не доведено, – каже чиновник.

Сергій Отрешко говорить, що через ухвалений судом “нічний” арешт змушений раніше повертатися додому.

– Дещо вплинув домашній арешт: мені треба бути вдома після 7-ї години вечора. Я за останні 3 роки не пам’ятаю, коли раніше 9-10 годин додому приходив. Тепер буду раніше. Крім того, вулична інфраструктура – це ж така річ, раптом щось вночі трапиться, а я не зможу вночі виїхати, – пояснює чиновник.

ЧИТАЙТЕ: “Крім висновків приватного експерта, доказів немає, мене хотіли змусити дати необхідні їм покази в СІЗО”, – Трояченко

Відповідаючи на питання журналіста, Отрешко додав, що наразі його перебування вдома в ухвалений судом час ніхто не контролює.

Щодо майбутнього розвитку подій, то тут чиновник повідомив, що при можливості буде готувати клопотання про призначення державної експертизи по роботах, які фігурують в кримінальній справі.

Нагадаємо, начальнику управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергію Отрешку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама