Реклама

molli

Оршанецькі вдови погрожують “Майданом чорних хустинок”

Із такою заявою перед чиновниками черкаської міськради виступила дружина загиблого оршанецького прикордонника – майора Миколи Зайцева. Мовляв, державна турбота про родини загиблих у війні на Сході – порожні слова.

– Пільги на комуналку, які в нас були, були надані лише на рік. Тепер ми їх втратили. Чому я не можу лікувати своїх дітей безкоштовно? Чому діти і родини, тих хто зараз воює, можуть користуватися пільгами, а ми – вдови ні. Я розумію, що і їм вони теж потрібні, але ми втратили годувальників у цій війні, – обурюється Людмила Зайцева.

Людмила Зайцева говорить, що вже неодноразово писала листи і до Президента, і до урядовців, але отримувала, у кращому випадку, лише відписки. І міських чиновників вона попросила посприяти у зустрічі оршанецьких вдів із Президентом. Інакше, говорить жінка, вона збиратиме вдів військовослужбовців по всій Україні, щоб влаштувати у Києві “Майдан чорних хустинок”.

Заступник міського голови Юрій Гончаров пообіцяв, що міська влада спробує максимально полегшити життя військовим вдовам. Зокрема, наступного тижня виконком розглядатиме питання про відшкодування родинам загиблих переплату на комуналку з того часу, як їм скасували пільги.

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Avatar Нещодавні автори
Анонім
Анонім

Бідні жінки… Владо, не будь безпорадною!

Реклама

Реклама