Реклама

molli

Опубліковано нові тарифи на послуги із захоронення побутових відходів

Із метою упорядкування тарифів на послуги з захоронення побутових відходів, враховуючи звернення КП «Черкаська служба чистоти»,   виконавчий комітет  затвердив нові тарифи на послуги  зі знешкодження та захоронення побутових відходів.
Це передбачено  змінами до попереднього рішення «Про встановлення тарифів на послугу з вивезення твердих, рідких побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Черкаська служба чистоти» Черкаської міської ради».
Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод розповіла, що востаннє зазначений тариф переглядався 4 роки тому. Тоді як за цей час істотно зросли витрати на енергоносії, пальне, витратні матеріали, запчастини та розмір заробітної плати. Тож нині КП «Черкаська служба чистоти» фактично працює собі у збиток.

За інформацією прес-служби ЧМР

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
2 Коментарі автора
АлексейЮрий Нещодавні автори
Алексей
Алексей

уроды!

Юрий
Юрий

Очередное враньё! До августа 2018г. тариф был 11,24 грн, а уже с сентября 2018г. установили тариф 19,04 грн.! Мы платили по этому тарифу до января 2019г. С февраля 2019г. включительно по май по тарифу (спасибо!) 18,55 грн. Всё хорошо! Подняли тариф за квартплату с 2,885 грн. до 6,1572 грн. – ничего страшного! Будем сидеть на воде без хлеба, но коммуналку заплатим! Спасибо, родные.

Реклама

Реклама