Реклама

molli

«ОПОРА» розповіла як відбувалися вибори на Черкащині

Представники громадянської мережі «ОПОРА» провели прес-конференцію присвячену дню голосування на Черкащині. Про це повідомляє кореспондент «Інфоміст».

Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі “ОПОРА” за виборами у Черкаській області,  розповів, що системних порушень, які б могли суттєво вплинути на виборчий процес, не було. Однак були зафіксовані такі:

– Найчастіше фіксували фотографування бюлетенів. Люди часто викликали на це поліцію. Також часто були спроби видачі бюлетенів без паспорта. Також були три випадки знищення та   два випадки виносу бюлетенів. Більше всього ці порушення мали осередок у Черкасах.

Координатор додав, що один із виборців проголосував двічі.

За словами Колісніченка, у поліції зафіксували 58 повідомлень про можливі правопорушення.

Тарас Щербатюк, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРИ в Черкаській області, розповів, що був присутній на 195 окрузі, коли почали приймати протоколи та бюлетені саме дільничих комісій.  Каже, що люди мішками приносили бюлетені, не опечатані пломбами належним чином та без контрольних стрічок. Також каже, що приносили бюлетені у целофанових пакетах:

– Ми повідомляли про це голову та членів ОВК. Але, на жаль, реакції ніякої не було.

Нагадаємо, сьогодні, 1 квітня,  “ОПОРА” оголосила результати паралельного підрахунку голосів.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама