Реклама

molli

“ОПОРА” оголосила результати паралельного підрахунку голосів (інфографіка)

Громадянська мережа «ОПОРА» 31 березня проводила паралельний підрахунок голосів виборців. Про це представники організації розповіли на прес-конференції, присвяченій дню голосування, повідомляє кореспондент “Інфоміст”. 

За підрахунками “ОПОРИ”, у другий тур виходять Володимир Зеленський (30,1%) та  чинний Президент, Петро Порошенко (15,7%).

Захар Колісніченко,  координатор спостереження Громадської мережі “ОПОРА” у Черкаській області, повідомив, що ці данні – це не результат екзит-полу. Підрахунок базується на підставі реальних цифр і вираховується складною математичною формулою.

Як зазначається на сайті організації, паралельний підрахунок голосів (ППГ) є ефективним методом, який застосовують незалежні громадські спостерігачі для систематичної оцінки голосування в день виборів, включаючи підрахунок результатів на виборчих дільницях. ППГ дає можливість незалежно перевірити офіційні результати, оголошені Центральною виборчою комісією (ЦВК). ППГ здійснюється на основі звітів спеціально підготованих спостерігачів, які оцінюють якість процесу на виборчих дільницях. На відміну від екзит-полів, ППГ не включає опитування громадян щодо здійсненого ними вибору. При ППГ відбувається підрахунок фактичної кількості голосів, відданих виборчій дільниці, яка включена до моніторингу.

Зображення: “ОПОРА”

 

 

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама