Реклама

molli

Олег Толмачов знищує наркотичну рекламу в Черкасах (ФОТО)

Фаворит серед кандидатів у народні депутати по 195 округу Олег Толмачов, 9 липня організував акцію з замальовування наркотичної реклами на Південно-Західному мікрорайоні Черкас.

Близько 20-ти небайдужих черкасців разом із Олегом Толмачовим очищали місто від наркореклами. Її знаходили на стінах шкіл, будинків, дитячих закладів, магазинів тощо.

Мета акції – не тільки позбутися подібної реклами, а й привернути увагу до цієї проблеми влади та правоохоронних органів.

– Маємо в місті величезну проблему. Через розміщення рекламних написів на вулицях Черкас, купівля наркотиків стає доступна для підлітків та неповнолітніх. Ми вже не вперше проводимо таку акцію. Зазвичай, замальовуємо написи звичайними балончиками або фарбами, а у цей раз вирішили поверх написати цитати відомих українських письменників та поетів. Такими діями, хоча б на деякий час, але позбавляємо місто від шкідливої реклами, – розповів Олег Толмачов.

 

До рейду також долучилася  Міжнародна Антинаркотична Асоціація:

– Важливість цих акцій полягає у скороченні розповсюдження наркотичної реклами і є профілактикою наркоманії. Щоб придбати наркотики потрібен лише мобільний і кошти. Заради цікавості купити може будь-хто: школяр, студент. Інколи одного разу досить для незворотних процесів. Дякуємо Олегу Толмачову за ініціативу за проведення акції. Радує, що він небайдужий до проблем молоді, – каже Радіонов Дмитро, волонтер організації.

 

Політична реклама

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Александр Нещодавні автори
Александр
Александр

Дурни, лучше громите наркопритоны, и тех кто их крышуют. А то закрашиваете рекламу конкурентов, да и только. Ещё можно под шумок предвыборной кампании игровой бизнес поставить на колени. А то ведь снова вас не выберут, и не видно вас всех будет, потом вам всем политменам насрать на державу.

Реклама

Реклама