Реклама

molli

Один день у молодіжній церкві

 

 

«Церква – це точно не весело, і молодь таким не захоплюється», – так я думала, поки не завітала до однієї з молодіжних церков. 

Молодіжна християнська єванглієвська церква «Спасіння» у місті Черкасах, саме тут я провела день, щоб дізнатися як молодь може захоплюватися релігією і весело проводити своє дозвілля.

У церкві є біблійна структура служіння, яка існує вже 11 років. Засновником є Іван Потєряхін, старший пастер церкви і є молодіжний пастер Ігор, який проводить щонедільні служіння.

Крім внутрішніх робіт у церкві, молодь працює і зовні. Тобто допомагає переселенцям з Донбасу та Криму. Підтримує багатодітні сім’ї, матерів-одиначок. Співпрацює з онкодеспансерами Черкас та влаштовують онкохворим  дітям свята.

Церква «Спасіння» є інтернаціональною. Вона співпрацює з дочірніми церквами у різних країнах: Іспанія, Португалія, Німеччина.

«Наша молодь сфокусована на проповіді Євангелія.  Щотижня ми проводимо вуличну євангелізацію, яка полягає у залученні молодих осіб та благословення нашого міста. Найголовніше – ми руйнуємо міф про те, що євангельські християнські церкви це секти. Ми – церква живого Бога, бо у нашому житті, у нашій церкві Бог творить дива.  У нас є молодіжні групи у соціальних мережах: Instagram, Facebook. Ми публікуємо проповіді та проекти. Крім цього створюємо євангелізовані проекти у церкві. Наприклад, в останньому проекті наша молодь запрошувала своїх не віруючих друзів на організовану вечірку, де по закінченню ми проповідували їм Євангелія. Зараз багато хто залишися з нами»,− говорить Ігор, молодіжний пастер християнсько євагеліївської церки «Спасіння».

Церква вражає сучасним підходом до релігії. Тут організовують допомогу людям, які цього потребують. Тут заохочують молодь до цікавого релігійного розвитку. Молодіжні церкви –  це не секти, це місця де ти можеш розвиватися і весело проводити свій час!

Редакція не несе відповідальність за зміст блогів, а також може не розділяти думку, яку  висловлюють автори

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама