Реклама

molli

Одному із черкаських перевізників відмовили у продовженні договору на 5 років

Фото vikka.ua

Виконавчий комітет відмовив перевізнику, який обслуговує автобусний маршрут  №11 «Госпіталь – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора» у продовженні дії відповідного договору на перевезення пасажирів.

ФОП Копієвський  Є.П. звернувся до  виконкому з проханням продовжити  на п’ять років договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.
Проте сьогодні в ході дискусії члени виконкому дійшли висновку, що зазначений перевізник так і не виконав взяті раніше зобов’язання щодо оновлення автобусного парку. Зокрема, придбання хоча б однієї одиниці транспорту, яким могли користуватись особи з інвалідністю та мами з дитячими візками.
Крім того,  секретар міської ради Ярослав Нищик та заступник міського голови Юрій Ботнар наголосили  й на інших порушеннях – як-то:  грубість кондукторів, не дотримання графіків руху та участь у страйку перевізників узимку,  чим  ФОП Копієвський Є.П.  спільно з іншими власниками маршрутів завдали суттєвих незручностей містянам.
Тож у подальшому цей перевізник за загальних умовах  матиме можливість взяти участь у конкурсі на обслуговування зазначеного маршруту. А допоки буде визначено переможця –  продовжуватиме надавати відповідні послуги для населення з громадських перевезень на маршрут №11 «Госпіталь – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора».
За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама