Реклама

molli

“Новий рік у місті Черкаси буде з ялинкою”, – Бондаренко  

Міський голова Анатолій Бондаренко запевнив під час пресконференції, що 18 грудня повинні почати встановлювати ялинку в Черкасах. 

Передає кореспонеднт “Інфомосту”.

– Спочатку відбувалася дискусія, що не потрібно зрубувати живу ялинку. Обговорювали це три роки підряд, коли ставили саме таку. Тепер кажуть, що неправильно штучну ялинку ставити. Виявляється, ці дерева утилізували й вивозили в зоопарк. Знаєте, департамент освіти має всі повноваження вносити, керувати, а також відповідати за свої рішення, – зазначив Анатолій Бондаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На час відкриття новорічної ялинки в Черкасах перекриють рух. 

Він також додав, що за 60 тисяч гривень ялинку не поставиш, бо враховують тільки варість самих дерев, щоб сформувати крону, але не враховують вартість людських ресурсів, техніку чи світло.

– Давайте подивимось, спробуємо. Потім скажемо, чи це гарно, чи погано, чи дешево, чи дорого. Я вам відверто скажу, що для обласного центру треба більше. Сьогодні райцентри витрачають на ялинки набагато більше. Якщо 19 не буде ялинки, то відповідальних звільнимо, та вони й самі позвільняються. Але я думаю, що встигнуть. Новий рік у місті Черкаси буде з ялинкою, – сказав Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що монтувальники із Чорноморська, які мають встановити у Черкасах головну ялинку, прибудуть до обласного центру і почнуть встановлювати ялинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаси вперше зі штучною ялинкою. Чи виграє місто від такого вибору.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама