Реклама

molli

Новорічний фен-шуй: як спланувати своє життя (поради психолога)

З нового року почну нове життя! Хто з нас не обіцяв собі такого? Але завжди на заваді ставали різні «але» або ж згадувалася Скарлет О’Хара зі своїм «Подумаю про це завтра».

Щоб змінити своє життя, не варто чекати понеділка чи першого числа, наполегливо радить психолог Тетяна Вербицька. А прикликати диво та втілення своїх найпотаємніших мрій цілком реально і зовсім не складно. Для цього, говорить Тетяна, треба озброїтися лише папером та ручкою.

Таня

 

 

    Тетяна Вербицька, практикуючий психолог

 

 

     Якщо постійно відкладати свою мрію, то вона ніколи не здійсниться

                  Планування

Нове життя починається зараз. Якщо вже ви вирішили щось робити, то не треба чекати. Якщо ви не зробите це зараз або ж у найближчий час, то велика ймовірність того, що ви це так і не зробите.

Найкращий варіант для впровадження чогось нового – покрокове планування. Наприклад, «Я хочу вивчити англійську». Що для цього потрібно? Як мінімум, знайти репетитора чи школу в інтернеті, визначити дні, у які ви зможете присвятити час для вивчення мови.

Якщо постійно відкладати свою мрію, то вона ніколи не здійсниться. Якщо у вас раптом виникла ідея – її необхідно записати і розписати покроково. От тоді буде рух, рух на зустріч здійсненню мрії.

мрія

Методику планування я вже третій рік випробовую на собі. Для цього потрібен час, але є базові правила.

По-перше рік треба розподілити на сектори: робота, родина, дім, відпочинок тощо. Всі їх треба заповнити на кожен місяць. Якщо, наприклад, для категорії «дім» ви плануєте замінити вікна у квартирі, то для цього краще обирати весну, приміром, травень. Тоді вам зрозуміло, що для здійснення запланованого треба зробити у попередні місяці (почати відкладати кошти, знайти майстрів тощо).

Таке планування дозволяє внутрішньо підготуватися до змін і тоді вони органічніше вливаються у наше життя.

                      Карта бажань

Це методика дуже дієва. Але робити карту треба за певними правилами. Обирати для неї потрібно лише ті картинки, які чіпляють, які викликають емоції.

карта бажань

Але і самі бажання мають бути від серця. Щоб їх звідти «дістати» є багато методик. Найпростіша – взяти аркуш паперу і написати 50 бажань. Першими неодмінно будуть загальні штампи: квартира, машина, гроші. А от коли вони скінчаться, тоді заговорить серце. Воно і підкаже, що для вас на даному етапі найважливіше.

Приміром, у минулому році моя знайома, яка давно мріяла побачити світ, запланувала на рік одразу дві поїздки – у Туреччину та Болгарію. І уявляєте, вона потрапила і туди, і туди. І вже після повернення зізналася, що від початку навіть не вірила у дієвість такого способу.

                           Загадування бажань у новорічну ніч

Тут все залежить винятково від вашої віри у сам ритуал. Відбувається те, у що ми щиро віримо. Ви записали бажання, ви його візуалізували, ви дійсно хочете, щоб воно здійснилося – значить варіантів немає – воно здійсниться. Головне просто ВІРИТИ.

                          Викинь старе, щоб звільнити місце новому

Гарна традиція існує у італійців. У Новий рік вони викидають старі речі прямо з вікон, бо вірять: чим більше викинути непотребу, тим більше багацтва з’явиться в наступному році.

Непотріб – це жахлива річ. Там, де є велике скупчення старих непотрібних речей, там немає руху, там немає живої енергії. Крім того, для чогось нового у житті потрібно звільнити місце. Тим більше, ті речі, якими ви не користуєтеся, можуть комусь бути дуже потрібними, необхідними.

В мене, приміром, як і в багатьох, назбирується багато одягу. Я завела собі звичку час від часу робити генеральну ревізію у шафі. Те, що давно не ношу, чи вийшло з моди, я збираю та відношу до церкви. Там ці речі віддають людям, які не можуть їх собі дозволити. Як кажуть, «святе місце порожнім не буває». На зміну старому приходить нове. Це стосується як полок у шафі, так і життя загалом.

уборка в голове

                           Як провести генеральне прибирання в голові?

Дуже простий і дієвий спосіб – написати листа. Надсилати такого листа адресатові не потрібно. Приміром, ви тримаєте на когось образу. Напишіть цій людині листа, розпишіть за що ображаєтеся, напишіть про все, що накипіло. Повірте, в кінці листа, вам захочеться сказати цій людині, що ви її любите, що всі образи – вони просто порожні.

Те саме стосується і страхів. Випишіть їх на папері, розкладіть їх для себе по полицях. Потім весь цей негатив потрібно просто спалити. Так ви всередині себе звільняєте місце для чогось хорошого.

                         Гроші

Гроші люблять рахунок. Якщо ви не вели домашню бухгалтерію, то варто почати це робити. Дуже часто ми витрачаємо гроші на всілякі непотрібні дрібниці, а потім дивуємося, куди ж вони зникають. Повірте, якщо ви почнете вести облік своїх витрат, то в кінці місяця дуже здивуєтеся на що витрачаєте чималу частину свого доходу. Це дозволить впорядкувати витрати, а зекономлені гроші витратити на здійснення своїх мрій.

                       Як святкувати Новий рік

Якщо ви собі не створите свято, то воно не візьметься ні звідки. Чому Новий рік, та й більшість свят, відзначають гучно, з феєрверками, музикою? Бо все нове у життя треба пускати зі святковим настроєм. Тому важливо створити відповідний настрій.

6257_380(1)

Важливо створити відповідну атмосферу – прикрасити помешкання. Навіть час витрачений на продумування меню, він вже налаштовує на свято.

                       Як швидко налаштувати себе на свято

Багато хто працює 31 грудня. Після робочого дня дуже важко відкинути всі проблеми і з головою поринути у свято. І чим старше стає людина, тим це важче зробити. Дати універсальну пораду важко. Але є поради, які підійдуть багатьом.

Для жінок пораджу: піти одразу у душ. При цьому у думках уявляти, як вода змиває з вас поганий настрій, втому. Потім налаштуватися на позитив і кілька хвилин побути із собою наодинці, в тиші і спокої.

А стосовно чоловіків… То погоду у домі створює все одно жінка. Якщо вона вийде із душу із посмішкою, відпочила та спокійна, то і в чоловіка, повірте, настрій буде такий самий.

Чоловікові потрібно дати відчути себе чоловіком. Дайте йому зрозуміти, що те, що він вистоїть у довжелезній черзі у передсвяткові дні, це справжній героїзм.

 

Наше життя формується нашими думками, словами та діями. Від того, як ми налаштуємо себе, у що ми будемо вірити, залежить усе, що з нами трапляється. Якщо у якійсь сфері життя щось не виходить – причину треба шукати в собі. Значить цій сфері ви мало приділяєте уваги, боїтеся її, щось робите неправильно.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічний фен-шуй: черкаські декоратори радять, як прикрасити ялинку та домівку до свята

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічний фен-шуй: поради майстра з манікюру

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічний фен-шуй: перукарські тенденції 2016-ого

 

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
AvatarТетяна Вербицька Нещодавні автори
Анонім
Анонім

чудесная статья, спасибо! с новым годом всех!!!

Тетяна Вербицька
Тетяна Вербицька

Також хочу привітати всіх користувачів та робочу команду сайту “ІнфоМІСТ” з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!!! Бажаю вам усім невичерпного натхнення та удачі в Новому Році, благополуччя і розуміння в родинах та задоволення від творчості, палкого пориву до нових цікавих звершень!!!
Окремо хочу висловити теплі слова вдячності і привітати з Новим 2016 роком і Різдвом Христовим Марію Гаврилян!!! Марія!!! Бажаю тобі процвітання і щастя в усіх сферах твого життя!!!

Реклама

Реклама