Реклама

molli

Новорічний фен-шуй: поради майстра з манікюру

Накрити святковий стіл, а після цього мати вигляд справжньої королеви. Таким є план максимум для більшості жінок. Якщо над зачіскою та макіяжем працювати потрібно безпосередньо 31 грудня, то питання із манікюром можна владнати завчасно. По поради «ІнфоМІСТ» звернувся до майстра манікюру Оксани Рилової.

10806297_1526540180967872_2352059651244567711_n

 

 

Оксана Рилова, майстер з манікюру та педикюру салону “Фрагранс”

 

 

«Руки – це візитна картка жінки». Коко Шанель

Символ 2016 року Вогняна червона мавпа полюбляє відповідно полум’яні кольори. Серед них найбільшу перевагу надає червоному. Проте у світі моди свої вподобання.

Модний манікюр – це не просто нафарбовані нігті, це справжнє мистецтво. Гарний манікюр додає естетичного вигляду рукам і додає впевненості кожній жінці.

Мода на манікюр набирає все більше обертів і майстри зі стилістами вигадують все нові й нові технології та варіанти виконання: щоб лак тримався довше, щоб не втрачав яскравості кольору тощо.

              Модні тенденції 2016 року

Натуральність та природність завжди у моді, тому і в манікюрі слід притримуватися саме цієї тенденції. Довгі та гострі нігті вже давно вийшли з моди. Якщо ви все ж таки полюбляєте насити нарощені нігті, то робіть максимально наближеними до натурального вигляду та довжини.

                   Французький манікюр

френч

Французький маникюр — це вже класика і йому сміливо можна віддавати перше місце по попурності. Нині існує кілька різновидів такого манікюру:

Класичний френч – виділення кінчиків нігтів білим лаком

френч колаж

Френч-міленіум – покриття кінчиків нігтів блискітками

Кольоровий френч – покриття кінчиків нігтів кольоровим лаком. Крім того, весь ніготь можна фарбувати в один колір, а кінчик виділяти іншим

Фан-френч — французький манікюр, в якому використовують додаткові декорації: намистинки, фольга, стрази тощо.

Нестандартний френч – його головна відмінність у відсутності так званої «посмішки». Його головна мета – відхід від звичної вигнутої лінії. Кінчик нігтя можна оформити V-подібним, трикутним, зигзагоподібним або в інший спосіб.

                 Однотонний манікюр

однотонний коллажІз моди він вийде ще не скоро. Колір лаку можна підбирати до сезону: для зими підійдуть холодні неяскраві кольори – сірий, коричневий, бежевий, багряний тощо. Літом та весною варто зупинитися на яскравих соковитих кольорах.

                Місячний манікюр

місячний коллаж

Вперше він з’явився на показі Dior, тому його ще називають «манікюром від Діор». Так само, як і френч, він вже став класикою.

Виконуючи це вид манікюру, можна також відійти від звичної лінії «посмішки», натомість обрати форму трикутника

                Манікюр-рамка

ніготь-рамка

Нині популярності набуває манікюр, у якому нігтик ніби взятий у рамочку. Вигляд цей манікюр має незвичний та оригінальний. Головне – правильно підібрати кольори. Із цим краще звернутися до майстра, адже й виконати такий манікюр самій буде складно.

                Художній манікюр

малюнки коллаж

Нанесення різноманітних малюнків та візерунків на ніготь – вже давно один із улюблених видів манікюру. Вдосконалюються тільки техніки такого виконання.

Виділення лише безіменного нігтя називають ще манікюром по-фен-шуй. Такий манікюр радять носити жінкам та дівчатам, які прагнуть відшукати свою другу половинку.

                Манікюр-омбре

омбре коллаж

Це градієнтне фарбування нігтя. Для виконання такого манікюру можна використовути від двох та більше відтінків одного кольору. Щоб зробити гарні нігтики-омбре, краще звернутися до майстра. Він допоможе і з підбором кольорів, і із акуратним нанесенням.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама