Реклама

molli

Новікову за вбивство присудили 5 років умовно

Апеляційний суд змінив вирок суду першої інстанції та призначив обвинуваченому у вбивстві 29-річного черкащанина Іллі Новікову покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно. Іспитовий термін 2 роки.

Про це із зали суду повідомляє кореспондент “ІнфоМІСТ”.

Після озвучених заяв батьків вбитого Сергія Бондаренка щодо клопотання про звільнення Новікова від покарання судді Апеляційного суду зробили технічну перерву.

Після чого судді розглянули той факт, що у справі є ще один потерпілий – брат вбитого Сергія Бондаренка, який тривалий час перебуває за кордоном. Як з’ясувалося, заяву про прохання не позбавляти Новікова волі за сина підписали батьки.

Нагадаємо, що заяву про дозвіл на розгляд справи без його участі брат вбитого підписав попередньо, тож суд продовжив засідання.

Разом із тим прокуратура у ході засідання подала клопотання про зміну запобіжного заходу із домашнього арешту для Новікова на тримання під вартою, оскільки є відео, де Ілля був у барі, чим порушив вимоги домашнього арешту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недомашній арешт: замість перебування вдома обвинувачений у вбивстві розважається у пабі (відео)

Судді перейшли до судових дебатів.

Адвокат Новікова просить присудити Іллі вирок за Ст. 119 ККУ та не позбавляти волі обвинуваченого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство з необережності. Адвокат Новікова клопотатиме про перекваліфікацію справи

Батьки Бондаренка думки не змінили та просять не позбавляти волі Новікова. 

Тоді як адвокат потерпілих вважає правомірним вирок суду першої інстанції та обвинувачення за Ст. 121 ККУ (Умисне тяжке тілесне ушкодження).

У свою чергу прокурори вважають, що враховуючи обставини та тяжкість наслідків, способу вчинення правопорушення, запропонована адвокатом міра покарання надто м’яка. Та просять не 8 років позбавлення волі, як ухвалив суд попередньої інстанції, а 10 років, та розглянути клопотання про обрання міри запобіжного заходу тримання під вартою.

Апеляційний суд змінив кваліфікацію статті та призначив обвинувачення за ч. 1 ст. 119 (Вбивство, вчинене через необережність). На Новікова чекає покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно. Із випробувальним терміном у 2 роки.

Нагадаємо, батьки вбитого біля клубу Сергія Бондаренка сьогодні подали підписані заяви про відсутність претензій. Однак на засідання і після нього обумовили своє рішення постійним психологічним тиском із боку представників підозрюваного, інерціює та зволіканнями із боку правоохоронних органів.

– Ми не виходимо з лікарень, чесно, ми ті заяви навіть не читали. Підписали і все. Бо немає вже сил боротися із усіма. Рік страждань по судах. Вони (про батька Новікова, – ред.) і гроші скидали, але ми їх не взяли, і приїжджав Новіков, щоб він нам замінив сина. Але він нам не треба, ми його зараз не можемо простить. Бо він забрав у нас найдорожче, забрав усе, – каже Тетяна Бондаренко.

Додає, що нібито Новіков за допомою людей із надприродніми можливостями спілкувався із загиблим Бондаренком. Загиблий Сергій попросив батькам замінити його та допомагати в майбутньому у всьому. Саме ця інформація від Новікова, кажуть батьки, і стала вирішальною у прийнятті рішення щодо підписання вищезгаданих заяв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Цього б вироку не було б”, – мати загиблого біля “Рефлекшну” розповіла про “тиск грошима”

Як писав ІнфоМІСТ, у результаті бійки біля нічного клубу “Рефлекшн” було вбито 29-річного Сергія Бондаренка.

Інцидент стався у ніч із 14 на 15 жовтня 2017 року. Хлопець після побоїв так і не прийшов до тями і помер у лікарні.

На відео видно, як Сергія Ілля Новіков виштовхує з нічого клубу, а опісля – б’є. При цьому решта відвідувачів клубу просто стоять поряд, ніяк не втручаючись у бійку.

Соснівський райсуд першої інстанції присудив Новікову 8 років позбавлення волі за ст. 121 ККУ.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама