Реклама

molli

Незаконні павільйони перед драмтеатром продають через інтернет

На сайті інтернет-оголошень OLX виставлені на продаж торгові павільйони, які нині облаштовані перед приміщенням Черкаського драмтеатру.

В оголошенні вказано ціну 1 тис. доларів за квадратний метр, при цьому площа всіх павільйонів – 34 кв. м.

“Пропонується до продажу 4 торгові павільйони по 33,6 кв.м (4 х 8.4м) в самому центрі міста по б-ру Шевченка – Драмтеатр. Павільйони нові, в ідеальному стані, кожен на 2 входи, готовий бізнес”, – зазначається на сайті.

В оголошенні також вказано, що “земля до 2026 оформлена”.

Кореспондент сайту “ІнфоМІСТ” зателефонував в агентство, через яке здійснюється продаж, і попросив уточнити, де розташовані павільйони, і чи будуть вони перенесені з часом.

– Зараз перед театром, коли театр відремонтують, їх перенесуть на вулицю Дашковича, – повідомив жіночий голос по телефону.

При цьому варто зазначити, що заступник міського голови Геннадій Шевченко раніше запевняв, що павільйони будуть прибрані з-перед театру 15 березня.

Також представник агенції повідомила, що земля по вулиці Остафія Дашковича “переоформлена до 2026 року”, тому жодні штрафи щасливому власнику павільйонів не загрожують.

Водночас, за інформацією Державного земельного кадастру, ділянка, яку характеризують як “переоформлену”, здана в оренду ТОВ “Янтар Черкаси”. Його директором є Ольга Чернявська – дружина екс-депутата міської ради Петра Чернявського.

Цільове призначення ділянки, що належить міській раді – літня тераса кафе “Театральне”.

Нагадаємо, нещодавно начальник управління інспектування ЧМР Олександр Давиденко рапортував, що оштрафував власника “за розміщення торговельного павільйону “Квіти” на зеленій смузі по вул. О. Дашковича без паспорта прив’язки тимчасової споруди підприємиця заплатить шраф у розмірі 1000 грн”.

Насамкінець в ході розмови в агенції запевнили, що покупець павільйонів зможе торгувати в них, чим душа забажає, включно з фалафелем та алкоголем.

Нові павільйони спочатку були встановлені біля театру по вулиці О. Дашковича. Тоді ж заступник міського голови Геннадій Шевченко повідомив, що конструкції будуть “негайно демонтовані” муніципальною інспецією. Натомість замість демонтажу вночі 3 лютого кіоски були перенесені на площу перед театром, де земля належить обласній раді.

У відповідь на питання щодо демонтажу начальник управління інспектування Олександр Давиденко написав кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ”, що “це питання до виконкому”.

“Я всього лиш начальник управління, це найнижча ланка. Я не ухвалюю жодних рішень, я всього лиш виконавець”, – зазначив Давиденко.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Petr Нещодавні автори
Petr
Petr

ЗУСТРІНЕМОСЬ в СУДІ. Ваше визначення павільйонів, як незаконних споруд, значно впливає на імідж бізну і його розвиток. Ваша брехня характеризує ваше видання, як упереджене і вкрай непрофесійне. За наклеп будете змушені відповідати.

Реклама

Реклама