Реклама

molli

Непоправні зміни обличчя: медики в Черкасах недбало виконували свої обов’язки

Медичних працівників одного з закладу міста Черкаси звинувачують в тому, що вони під час лікування новонародженої дівчинки неналежно виконали свої професійні обов’язки. Таке поводження привело до невиправних змін обличчя дитини. 

Про це інформує пресслужба Черкаської місцевої прокуратури.

З урахуванням встановлених досудовим розслідуванням даних, до суду скеровано обвинувальний акт відносно трьох медичних працівників за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому) Кримінального кодексу України.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама