Реклама

molli

Недомашній арешт: замість перебування вдома обвинувачений у вбивстві розважається у пабі (відео)

Іллю Новікова, який за рішенням суду вважається винним у побитті насмерть іншої людини біля клубу «Рефлекшн», помітили в одному з пабів міста. Замість перебування під домашнім арештом хлопець курив кальян і пив алкоголь.

Відео розваг Новікова, зафільмованих очевидцями, з’явилось у сюжеті телеканалу «ВІККА».

Нагадаємо, бійка біля клубу з летальним кінцем трапилася в жовтні 2016-го. Суд першої інстанції ухвалив тоді ще 22-річному Іллі Новікову вісім років ув’язнення. Нині справа за скаргою захисту на розгляді в апеляційній інстанції. Однак засідань фактично не було ще з грудня. Спочатку у срібного призера кубка України зі змішаних єдиноборств заболіла спина. Потому суд сповістили, що хлопець ліг у стаціонар психоневрологічного диспансеру.

Поки суд перенесений на невизначений термін, у Іллі свої “засідання” – не на лаві підсудних, а в місцевому барі. Хлопець бачить, що його фільмують, однак не гребує продовженню веселощів.

Аби зафіксувати факт порушення обвинуваченим у фатальному забитті цілодобового домашнього арешту чи ж лікування на стаціонарі, свідки викликали в бар патрульних. За майже годину очікування Новіков вийшов із закладу просто під носом у поліції.

Згодом у поліції повідомили, що Новіков таки мав би бути під домашнім арештом, а відлучатись – лише в медичний заклад. Фіксувати це має електронний браслет. Однак, як виявилось, нині жодній особі з Черкас такий елемент контролю не начепили, бо всі – зламані. Новікова ж контролюють візитами поліції.

Нині правоохоронці перевіряють дії молодика. Зокрема, допитують свідків, які бачили Новікова в барі.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама