Реклама

molli

“Не покосили, виріс бур’ян і нічого”, – на виконкомі дискутували про необхідність прибирання зелених зон

Під час обговорення змін до проекту ПСЕРу на засіданні виконавчого комітету виникла суперечка стосовно коштів на зимове утримання доріг. 7 мільйонів, згідно пропозиції, мали піти на утримання зелених зон.

– Як можна знімати кошти із зимового прибирання? Ви кажете, що там залишається 10 мільйонів. Але ж ми знаємо, що прибирання передбачає більшу суму. От в мене одне питання? – обурився міський голова Анатолій Бондаренко.

– Ми частину коштів віддаємо на фінансову підтримку ЧЕЛУАШу на зелені зони і прибирання, – відповів директор департаменту ЖКК Олександр Яценко.

– Зелені зони можна зняти. Не покосили, виріс бур’ян і все, нічого страшного не сталось, – знову обурився мер. – Ви усвідомлюєте, що робите? Якщо так, то надайте мені план по зимовому прибиранню, як воно буде.

Натомість секретар міської ради Олександр Радуцький зауважив, що Черкаси – єдине місто в Україні, яке спрямовує кошти із бюджету на зелені зони.

– Давайте не будемо єдиними в цьому плані. Давайте знімемо ці 7 мільйонів із зелених зон і лишимо на прибирання доріг, – запропонував Радуцький.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама