Реклама

molli

“Навіть найпростіша фізична вправа корисна не лише для тіла, а й для розуму”, — M. Dujon Johnson

 

Весною люди приходять у зал переважно із думкою покращити свою форму до літа. Це клієнти, яких ми називаємо “сезонними”. Тобто вони будуть займатися лише короткий період.  Літом, найчастіше, тих, хто займається, мало. Або ж вони дуже вмотивовані. — говорить персональний тренер «Miami Gym» Демід Сомсіков. — Проте, спортом потрібно займатися постійно, якщо хочеш досягнути справжніх довгострокових результатів. Тому важливо підтримувати той вогонь в очах, який є під час першого тренування. Варто “підкидати дрова” і постійно мотивуватися. У кожного є певні речі, які надихають. Найчастіше – це відображення у дзеркалі та власний результат. Особисто я зараз рівняюся на M. Dujon Johnson, який займається у нашому залі.

 

Фото з особистого архіву героя

 

M. Dujon Johnson працює в уряді США, тимчасово проживає в Україні. Його мета — надати допомогу українцям в реформуванні вищої освіти. Разом з цим він є професійним бігуном на довгі дистанції і щоденно має тренування. Тому ми вирішили поспілкуватися саме з ним про його спортивне життя та мотивацію.

 

— Скажіть, будь ласка, скільки часу на тиждень Ви відводите на тренування?

— Зараз я бігаю шість днів на тиждень і таку ж кількість днів відводжу на силові тренування у залі. Коли у мене період літніх змагань, я бігаю два рази на день, сім днів на тиждень. Перший — вранці, і ще в другій половині дня. Ранковий біг становить близько 4-5 миль, а денний — 10 – 11 миль.

— Як Ви почали займатися спортом?

— У військовій частині в Каліфорнії мені довелося мати сусіда, який сказав, що я дуже схожий на бігуна. Проте я заперечив, бо  не займався цим. Після чого він запропонував спробувати. Він був правим — я виявився природженим бігуном.

— Як Вам вдається поєднувати тренування із іншою своєю діяльністю?

— Для мене біг і тренування — це лише частина мого способу життя. Я настільки звик до такого ритму, що це є для мене буденністю. Я не пам’ятаю такого дня, коля б був не активним. І зовсім не уявляю себе без спорту.

Фото з особистого архіву героя

 

— Думаю, Ви є прикладом для багатьох початківців. Як потрібно тренуватися і яких результатів можна досягнути? Поділіться, що ж мотивує вас?

— Мене завжди надихає той факт, що я маю в цьому успіхи. Мій результат змушує рухатися вперед. Існує ймовірність того, що я буду найстаршою людиною, яка зможе брати участь у випробуванні на біг на 10000 метрів під час Літніх Олімпійських ігор 2020 року. Проте немає меж досконалості, завжди є до чого прагнути.

— Яку б пораду ви дали тим, хто постійно планує, але ніяк не може почати займатися спортом?

— Якщо ви хочете займатися спортом професійно, то маєте знати, що це потребує великих зусиль. Як фізичних, так і моральних. Тому, такий крок, як присвятити своє життя спортивній кар’єрі, має бути виваженим і добре обдуманим. А якщо ж це просто звичайне бажання привести своє тіло в форму, я б сказав, як говориться у гаслі Nike — “просто зробіть це!”. Адже спорт — це також запорука здоров’я. І займатися ним можна не лише у спеціалізованих залах. Це може бути просто жвава хотьба, пробіжка на свіжому повітрі або ж йога. Будь-яка, навіть найпростіша фізична вправа корисна не лише для тіла, а й для розуму.

Фото з особистого архіву героя

Таїса Агавердієва для видання “Інфоміст”

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама