Наслідки негоди на Черкащині (фото)

12.03.2019, 10:33
Фото: прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області

Впродовж доби 11 березня, Черкащина перебувала у зоні дії шквального вітру, який спричинив чисельні руйнування будинків та повалення дерев. Найбільше від буревію постраждали Маньківський, Христинівський, Уманський райони, а також міста Умань та Черкаси. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області.

В Черкасах на вул. Хрещатик сильним вітром зірвало частину покрівлі будівлі «Черкаської обласної філармонії». На вул. Надпільна сильним вітром на автодорогу завалило старе дерево, яке перекрило рух транспорту.

У селищі Маньківка, з будівлі суду розташованій на вулиці Соборній сильним поривом вітру зірвало металопрофільну покрівлю. Загальна площа руйнувань тут склала 40 м.кв.

У селі Зелений Гай, Маньківського району рятувальники розібрали завал з повалених дерев, який заблокував рух автотранспорту цією автодорогою.

Аналогічні випадки з падінням дерев та утворенням завалів сталися на території Христинівського, Жашківського, Тальнівського, Уманського районів, а також на вулицях міст Умань та Звенигородка.

Як повідомляють рятувальники, травмованих внаслідок негоди немає.

Фото: прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області

 

Фото: прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області
0 коментарів

Залишити відповідь