Реклама

molli

Напередодні виборів: чого хочуть виборці Черкащини?

До виборів залишилося менше доби. В цей час коли стихли гучні передвиборчі промови представників різних партій, і зняті яскраві рекламні борди, ми поспілкувалися з мешканцями 197-ого виборчого округу.  Яким же вони бачать свого представника від Черкащини у Верховній Раді України?

Жителі Черкас найбільшою проблемою виборчої кампанії назвали присутність серед мажоритарників «старих кадрів», які заплямували себе корупційними зв’язками і лобіюванням інтересів олігархів:

«Хочу бачити у новій Верховній Раді нових людей, які не пов’язані зі старою системою, які мають реальне бажання змін, які мають силу і розуміння як цього досягти. Маю надію, що такі люди в Раді будуть», — Сергій Харченко, м.Черкаси.

У Каневі більше кажуть про системну “забудькуватість” депутатів щодо своїх виборців, а ще наполягають, що представник у ВР повинен бути місцевим:

«Кандидат має бути з цих країв, розумітися саме на наших проблемах. І, головне, — мати волю і бажання щось змінити. Бо п’ять років красивих гасел минули, а дорога Черкаси – Канів перетворилася на руїну, і надії на спроможність місцевої влади вже нема», — каже Михайло Головко з Каневу.

У Золотоноші кажуть, що найбільшою проблемою є нестача робочих місць з гідним рівнем оплати праці та соціальними умовами, і вважають, що людина, яка йде до Верховної Ради повинна мати відповідь на питання як це змінити:

«Робота в нас начебто якась і є, але рівень зарплатні тож не рівень, і якщо вже щось вибирати, то от мій товариш зараз вибрав Лодзь у Польщі, а я повинен когось завтра вибрати, щоб придумав, як нам виробництво підняти, щоб в мене – у досвідченого фахівця була можливість заробити дома, а не десь там», — механік Олександр Семенуха, м. Золотоноша.

У селах теж кажуть про відсутність роботи, і ще акцентують увагу на екології. Тож основна умова до майбутньго депутата, — бути незалежним від тих, хто використовує землі Черкащини, скуповує місцеву владу і депутатів, що прикривають забруднення навколишнього середовища:

«От нам казали, що відбудують курники агрохолдингу, і буде робота людям, і кошти у бюджеті. А по факту: роботи небагато, грошей у бюджеті селища не бачать, а вода, от понюхайте зараз цю воду. Її не можна пити. Тож, якщо казати про нашу людину у Верховній Раді, то повинен бути хтось, у кого буде й сила, й бажання покласти всьому цьому край», — Катерина, с. Мошни

Як виявилося найбільш болючими проблемами регіону є робочі місця, незадовільний стан інфраструктури, нестача бюджетних коштів на розвиток міст і сіл, а також екологічні проблеми.

Люди готові боротися і відстоювати свої позиції реальних змін у країні. Тому і запит до влади такий прямий і конкретний.

 

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
вибори Нещодавні автори
вибори
вибори

«Хочу бачити у новій Верховній Раді нових людей, які не пов’язані зі старою системою» Нові / старі – це штучна політтехнологічна дихотомія. Якщо раніше електорат розводили за регіональним принципом (Схід або Захід), то на останнix виборах вирішили розвести за часом (старі / нові). Тільки за спинами цих «нових» стоять ті ж самі політичні ляльководи, що і за «старими». Це така гра на публіку. Зеленський призначив Кучму переговірником з питань врегулювання ситуацї на Донбасi. Наскiльки новий Кучма? Якщо «нове – це добре забуте старе», то певною мірою він можливо новий. Але вiдстоювати вiн буде iнтереси Пiнчука та свої особистi, а не… читати далі >

Реклама

Реклама