Реклама

molli

Начальницю відділу державної виконавчої служби підозрюють у зловживанні повноваженнями та підробці документів

Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання державним виконавцем своїми повноваженнями та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що начальник відділу державної виконавчої служби одного із районів Черкаської області під час здійснення виконавчого провадження про стягнення із громадянина аліментів на утримання неповнолітньої дитини, у порушення вимог чинного законодавства, зловживаючи своїми повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди.

Знаючи про відсутність заборгованості, підозрювана внесла до розрахунку заборгованостей завідомо неправдиві відомості щодо залишку несплачених аліментів, після чого винесла постанову про арешт коштів боржника та наклала обмеження щодо використання конституційних прав, чим завдала останньому істотної шкоди.

За результатами досудового розслідування службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама