Реклама

molli

На вихідних Черкащину засипало снігом (Фото)

Із вечора 30 листопада на Черкащині почало сніжити. Снігопад тривав і протягом 1 грудня. Висота снігового покриву станом на 2 грудня – 11 см.

Як і обіцяли синоптики, 1 грудня для Черкаської області видалося багатим на опади. Сніжити розпочало з вечора 30 листопада і продовжувало до ночі 1 грудня.

Як повідомляє начальник Черкаського Обласного Гідрометцентру Віталій Постригань, 1 грудня випало 7-15 мм опадів, у Звенигородці – 19мм, що відповідає 53-113% декадноі норми.  Висота снігового покриву станом на 2 грудня становить 11 см.

Фото: Віталій Постригань

Також Черкаські синоптики розповіли, скільки ще сніжитиме. 

Ускладнення погодних умов спричинило труднощі на дорогах. Рятувальникам довелося переходити у посилений режим роботи та допомагати ліквідовувати наслідки негоди.

Фото: УДСНС України в Черкаській області
Фото: УДСНС України в Черкаській області

Зранку 1 грудня зупинилися і не могли продовжувати рух 21 автомобіль. До 10 ранку аварійним та оперативними службам  вдалось значно зменшити кількість автомобілів, що знаходилися у заторах.

Непроста ситуація склалася і з розчищенням доріг від снігу. Як інформує директор ЧСУ-525 Андрій Бортник, спочатку комунальники здійснювали чистку із початку снігопаду (30 листопада) і до ранку. Потім ще продовжили роботу після закінчення снігопаду о 15:30.

Незважаючи на недоліки негоди, черкасці раділи сніжній погоді та не забували ділитися знімками засніжених Черкас.

Фото: Instagram (ausworldroamers)
Фото: Instagram (Ганна Білошицька)
Фото: Instagram (cherkassy_insta)

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама