Реклама

molli

На території черкаського аеропорту пройде Чемпіонат України з трекових гонок

Фото: пресслужба Автомобільної федерації України

Черкасам випала нагода провести у себе два етапи Чемпіонату України з трекових гонок. Такого різновиду професійних перегонів у нашому місті ще не було.

Попередні два етапи Чемпіонату відбувалися у Чернівцях. Тепер же черкащани мають нагоду побачити боротьбу спортивних автомобілів на ґрунтовій трасі.

Змагальну ділянку наразі готують на території черкаського аеропорту. А самі змагання відбудуться упродовж двох днів – 7 та 8 вересня.

Проведення перегонів такого рівня забезпечує Автомобільний клуб «Черкаси» спільно з Автомобільною федерацією України.

– У Черкасах відбудеться два етапи Чемпіонату України. 7 вересня – III етап, а 8 вересня – IV. Перегони передбачають грунтову овальну трасу та контакту боротьбу автомобілів. Розраховуємо на приїзд більше десяти учасників, – розповідає керівник АК «Черкаси», представник ФАУ Андрій Яроменко. – Ми завжди намагаємося залучати до Черкас професійний автоспорт та різні його види. Тож вже давно міркували над тим, щоб організувати у нас ще й Чемпіонат України з трекових гонок. До речі, я сам планую брати участь у заїздах.

Організатори наголошують, що трекові перегони відбуваються досить швидко – лише упродовж кількох годин. Тож пропонують глядачам не запізнюватися. Як і першого, так і другого змагального дня етапи розпочнуться о 15:00, а вже о 17:00 – запланована церемонія нагородження. Вхід на змагання – через центральні ворота аеропорту.

За інформацією Автомобільної федерації України

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама