Реклама

molli

На таємній сесії депутати дозволили комунальникам брати мільйонні кредити

На “таємному” засіданні міської ради, що відбулося у Каневі 22 серпня, Черкаська міська рада проголосувала про надання дозволу на купівлю у кредит комунальної техніки.

Про це йдеться у трьох рішеннях міської ради, оприлюднених на сайті міськради. Нині всі документи вже підписані мером Черкас Анатолієм Бондаренком.

Так, згідно з рішенням міськради, КП “Черкасиелектротранс” матиме змогу купити за кредитні кошти 20 тролейбусів. Загалом купівля техніки “затягне” на 106 млн грн. Кошти в борг комунальники мають взяти у державному банку “Приватбанк” під 17% річних  і погасити борг за 3 роки.

В іншому проекті рішення зазначається, що вже інше підприємство – “ЧЕЛУАШ” завдяки лізингу маж закупити 11 одиниць техніки на загальну суму 28,5 млн грн. Строк лізингу – 5 років під 18,5% річних. Кредит підприємство планує взяти вже в іншому банку – “Укргазбанку”. Варто зазначити, що у проекті рішення не вказано, яку саме техніку планує закупляти підприємство.

Ще 13 одиниць техніки за кредитні кошти планує закупити КП “Черкасиелектротранс”, яким нині керує депутат міськради Павло Карась. Загалом купівля техніки затягне на 14,2 млн грн. Відсоткова ставка – не більше 19 % річних у гривні, строк лізингу – 60 місяців. Кредит комунальники також планують брати у “Приватбанку”.

Крім того, депутати погодили інвестиційну програму КП “Черкасиводоканал” на 2019 рік.  Загальна сума коштів, на яку планується  виконання заходів у програмі, становить 62 млн грн. З них кошти амортизаційних відрахувань –14,7 млн грн., виробничі інвестиції з прибутку — 47,3 млн грн.

За ці кошти буде виконано реконструкцію водопровідної мережі по вул. Чигиринській від вул. Пацаєва до залізничного переїзду, резервуару чистої води в с. Геронимівка, реконструкцію каналізаційної мережі по вул. Сумгаїтській від вул. Квіткової і до вул. Корольова і дільниці головного каналізаційного колектору по проспекту Хіміків від вул. Громова (Максима Залізняка) до вул. Рози Люксембург (Самійла Кішки).

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, на Чернечій горі в Каневі депутати також проголосували за програму переоснащення черкаських комунальних підприємств загальною вартістю 1,1 млрд грн.

Докладніше про всі рішення, проголосовані депутатами, читайте у статті Сергія Макаренка “Таємна сесія в Каневі: як депутати з мером на горі розділили 200 мільйонів”.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама