Реклама

molli

На Митниці планують відновити роботу дистадка №40 (відео)

Черкаський дитсадок № 40, що у мікрорайоні «Митниця» планують відновити. Про це суспільному повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов, йдеться у сюжеті “UA:Черкаси“.

Митниця – мікрорайон міста, який нині забудовується і потребує нових садочків, розповідає директор департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Сергій Воронов.
«Будуються нові будинки, заселяються нові сім’ї, у них є малі діти і саме тому там є найбільша концентрація. При нормі, наприклад, 20 дітей в групі ми набираємо 30. Оскільки 20 ніколи не ходить, не приходить. Батьки десь їдуть в інші міста».

Аби діти мікрорайону могли ходити до садочка у неперезавантажені групи вирішили відновити роботу дитсадка № 40, що по вулиці Припортова, 10. За документацією, попередня сума відновлення дитсадка скаладає 57 мільйонів гривень.

Нині частину приміщення дитсадка № 40 орендує відділення пенсійного фонду. Інша частина – порожня. Там помічаємо використані шприци з голкою, сміття, розбиті пляшки. Зі слів Ірини Лазарєвої вечорами у садочку молодь розпиває спиртні напої.

Зі слів Сергія Воронова, розпочнуть відновлювати садочок наступного року.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама