Реклама

molli

На мені випробовують технології, – Цибко про імпічмент

цибко

Олексій Цибко, який вчора по суті був усунений з посади міського голови Сміли, заявляє, що проти нього випробовують політичну технологію, завдання якої повернути до влади колишніх представників Партії регіонів.

Про це Олексій Цибко розповів під час прес-конференції у Черкасах.

– Мною була відкрита чергова сесія. Із 36 депутатів зареєструвалися 34 депутати. Під час початку роботи в зал зайшли люди в камуфляжній формі зі стрічками на руці. Це означало, що вони готувалися до бійки, – розповідає Цибко.

Відсторонений мер говорить, що був не проти голосування за відставку, але хотів, щоб проект рішення пройшов юридичну процедуру.

– Голова юридичного управління сказав, що заява не готова, її треба обговорити в комісіях і дати їй юридичну оцінку. Я сказав, шо проект рішення пройде процедуру і на наступну сесію я винесу його на голосування, – каже смілянин.

Цибко говорить, що безлад на сесії “несе російським душком”. За його словами гімн в знак закінчення сесії не прозвучав через пошкоджену аудіоапаратуру.

– У ході бійки були пошкоджені колонки. Я в голосовому режимі сказав, що сесія закрита. Депутати залишилися в залі і почали вакханалію. По сценарію, який був розроблений, розпочалося дійство, яке ставить під сумніви, чи є в країні закон. Отак бійкою міняти владу – це неприпустимо. Це несе якимось російським душком, – розповідає він.

Рішення депутатів Цибко збирається оскаржувати у суді.

– Брудні технології не пройдуть. 7 тисяч людей, які дали мені право бути вибраним, поставлені під сумнів купкою людей. Нехай все вирішить в правовому руслі суд. Є вже люди, які хочуть, щоб я навіть не заходив в кабінет. Протистояння не буде, зараз мої повноваження передали секретарю. Ми будемо боротися і зупинемо те нашестя, яке зараз намагаються провести по всій України. Якщо це пройде в Смілі, то такі випадки будуть по всій Україні, – сказав смілянин.

Нагадаємо, вчора міському голові Сміли Олексію Цибку на сесії оголосили імпічмент. 28 депутатів проголосували за відставку Цибка, 3 було проти. За словами екс-секретар Смілянської міськради Ярослава Березеня, оскільки технічно засідання закритим не було, рішення є легітимним.

8
Коментарі

avatar
8 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
МихаилСміла проти бандита Цибка!ВладРостислав Слава Украінітетяна шугар-благодарна. Нещодавні автори
Михаил
Михаил

Лёха ну что же ты так за…..кхе-кхе забрехался ?

Сміла проти бандита Цибка!
Сміла проти бандита Цибка!

Це грабіжник, бандик і підло-брехлива людина.

Влад
Влад

Доречі співчуваю землякам, це тепер в Смілі ще довго колотнечі буде, особливо шкода бюджетників, але питання до пана Цибка, а він що гадає якщо суд встане на його бік то у нього буде робота в раді, депутати ж його не підтримують, все провал це називається, тут треба над своїми помилками працювати, а саме головне, жоден містянин не вйшов на площу щоб його підтримати, мабудь люди дуже добре все розуміють.

Влад
Влад

А про які саме зміни йде мова, я щось пропустив?, це ж як треба було нас…ти в душі людей та депутатів за три місці, щоб вони майже повним складом проголосували за відставку, це капец

Ростислав Слава Украіні
Ростислав Слава Украіні

Нарешті Сміляни побачили справжне лице наших депутатів.
Вони підуть на все аби Цибко не зміг навести порядок та
розповів Смілянам про іх злочинні схеми по відмиванню
народних коштів.

тетяна шугар-благодарна.
тетяна шугар-благодарна.

геть прибічників-регіоналів. За короткий час перебування п. Цибко мером міста, почалися відчутні зміни на краще!

тетяна шугар-благодарна.
тетяна шугар-благодарна.

Я повністю підтримую п. Цибко і його погляди на те, що відбулося на сесії. Цибко за короткий час перебування при владі міста, почав робити відчутні зміни у місті Геть приплічників -регіоналів!!!

Смелянин
Смелянин

Реклама

Реклама