Реклама

molli

На Канівщині висадили ліс на честь учасників АТО Черкащини (фото)

Фото: прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Лісники із школярами та активістами висадили понад гектар саджанців у Михайлівському лісництві Канівського лісгоспу. Новостворений ліс посадили на честь учасників АТО Черкащини. Про це повідомляють у прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як зазначив директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко, на цій ділянці вирішили провести експеримент і створити лісові культури сосни трьома способами: традиційним методом за допомогою меча Колесова та двома іншими – висадити сіянці із закритою кореневою системою за допомогою саморобної садильної труби та садильної труби однієї із торгових марок. Згодом лісники зроблять висновки щодо приживлюваності сіянців та ефективності застосування кожного методу садіння.

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко наголосив, що цьогоріч у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Черкащині вже взяли участь понад 2,5 тисяч осіб, переважна більшість з них – школярі та студенти. Триватиме акція до 20 квітня – Дня довкілля в Україні. Головна робота лісівників – лісокультурна кампанія на Черкащині знаходиться на стадії завершення – вже створили майже 900 га із запланованих 1000 га лісових культур.

«Дуже приємно, що щороку все більше молоді долучається до нашої акції. Цьогоріч частину створених лісових культур присвячуємо нашим героям-військовослужбовцям, учасникам АТО. Минуть роки, а кожен з вас пам’ятатиме де висаджував ці невеликі сіянці та слідкуватиме за тим, як вони перетворилися у могутній ліс»

Фото: прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства
Фото: прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства
Фото: прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама