Реклама

molli

На День прапора у середмісті Черкас виступатимуть вокалісти (анонс)

23 серпня на Європейській площі Черкас відбудеться концерт «Лине пісня Україною». Виступатимуть вокалісти, учасники творчого проекту «Арт-простір», започаткованого Черкаським міським палацом молоді.

За інформацією організаторів, у концерті візьмуть учать більше десяти талановитих «арт-простіровців»: юна співачка Марія Новак, Валентина Величко, Михайло Субочєв, Георгій та Антон Ребрікови, група «Podzem» та ін. Окрім того, на слухачів чекають пісні у виконанні працівників Черкаського міського Палацу молоді Ігоря Муравіцького та Володимира Вернігори.

– За кілька років існування на Арт-просторі відкрили близько трьох сотень нових імен. Це жителі нашого міста-талановиті вокалісти, барди, бітбоксери, – розповів ініціатор проекту, директор Черкаського міського палацу молоді Нодарі Росопідзе. – З нагоди державних свят, Дня Державного Прапору та Дня незалежності України, ми вирішили порадувати черкасців гарним концертом.

Початок заходу о 17.30. А по закінченню святкової концертної програми «Арт-простір» працюватиме у звичайному режимі і всі охочі також зможуть показати свої здібності.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама