Реклама

molli

На черкаських ринках виявили перевищення вмісту нітратів в овочах (ВІДЕО)

Перевищення норми вмісту нітратів у ранніх овочах виявили на ринках Черкас експерти Держпродспоживслужби протягом квітня. Про це йдеться в сюжеті “UA: Черкаси“.

Протягом квітня на черкаських ринках було зафіксовано 15 випадків перевищення норми вмісту нітратів у городині. Лише на “Фермерському” виявили 5 таких продуктів. Нітрати знайшли у редисці та капусті.

За словами завідувачки відділом санітарно-ветеринарної експертизи Валентини Власенко, жоден продавець не має права реалізовувати продукцію без попереднього лабораторного аналізу на вміст нітратів та наявності відповідного документа.

15 випадків перевищення вмісту нітратів у ранніх овочах виявили на ринках Черкас

15 випадків перевищення норми вмісту нітратів у ранніх овочах виявили на ринках Черкас експерти Держпродспоживслужби протягом квітня. Розповіла Суспільному завідувачка відділом санітарно-ветеринарної експертизи Валентина Власенко. За її словами, жоден продавець не має права реалізовувати продукцію без попереднього лабораторного аналізу на вміст нітратів та наявності відповідного документа. Чи цікавляться цими паперами черкасці, коли купують городину, ми запитали на «Фермерському» ринку Черкас.

Posted by UA: Черкаси on Wednesday, May 1, 2019

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама