Реклама

molli

На Черкащину заходить австрійський інвестор, – Юрій Ткаченко

Фото: Юрій Ткаченко/”Фейсбук”

На Черкащині планує розмістити виробництво австрійський інвестор. Про це написав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко у “Фейсбуці”.

“Хороша інвестновина. Щойно мав зустріч із топ-менеджером HIRSCH Servo AG у нашому новому Офісі підтримки інвестицій і експорту. Цей потужний австрійський інвестор уже з наступного року виготовлятиме пакування для побутової техніки Saturn (для початку – у планах розширення). Свої потужності розмістить прямо на території черкаського заводу. Матимемо виробничий кластер. Про це ми якраз говорили із президентом KTD GROUP Олександром Громико на нещодавньому Черкаському міжнародному інвестиційному форумі 2017. Тепер спільно ДІЄМО. До речі, під час спілкування із інвестором виникла ідея втілити в нас іще один проект – розпочати тут також виробництво ізоляційних матеріалів. Поїхали дивитися площі. Упевнений: усе вийде”, – написав очільник області.

Фото: Юрій Ткаченко/”Фейсбук”
Фото: Юрій Ткаченко/”Фейсбук”

“Майстерно творимо майбутнє”, – із таким гаслом стартував цьогорічний Черкаський міжнародний інвестиційний форум. До цієї події в обласній адміністрації готувалися кілька місяців. У залі зібралися понад півтори сотні учасників. Серед них – бізнесмени, інвестори, представники влади, експерти, науковці та громадські діячі. Як усе відбувалось – читайте в репортажі кореспондента сайту “ІнфоМІСТ”.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама