Реклама

molli

На Черкащині живе священник, якого переслідували у Криму через проукраїнську позицію (відео)

Чотири роки на Черкащині проживає внутрішньо-переміщений 64-річний священик Іван Катькало. Зі своєю сім’єю він переїхав із Криму на материк у 2014 році, через рік оселився на Катеринопільщині, йдеться у сюжеті “UA:Черкаси“.

 

Причиною зміни місця проживання називає гоніння за проукраїнську позицію, бо служив у церкві Київського патріархату. Зараз чоловік доглядає за пасікою та будує хату у селі Вікнине.

 

Священик Іван Катькало розповідає за яким принципом розставлена його пасіка. У Вікниному чоловік тримає 160 вуликів і називає це своєю улюбленою справою. За його словами, цікавитися пасікою почав із дитинства.

«Я ще в дитинстві малим брав сірникову коробочку і бігав по квіточках збирав бджіл у коробочку і казав – це в мене вулики і я буду тримали бджіл».

 

Після виїзду із Криму, сім’я поїхала до Києва, а потім на запрошення родича оселилася на Черкащині. Священик додає, що не хотів їхати на материкову частину, бо прожив у Криму 40 років та збудував там три церкви.

«Було тяжко вирушать, все майно там, люди, друзі, всі там, дуже не хотілося, але довелося виїхати, бо побили машину, руку зламали. Створоювали умови, щоб я виїхав, бо я сказав, що давайте я в церкві не буду служить, буду просто жить у Криму, а вони сказали: нє-нє, ти не будеш тут і жить».

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама