Реклама

molli

На Черкащині затримали посадовця ДСНС через хабар

Підполковника служби цивільного захисту викрили на вимаганні 1350 доларів США за погодження документів на придбання квартир для працівників ДСНС, про це інформує пресслужба військової прокуратури.

Начальник сектору Управління ДСНС України у Черкаській області був затриманий під час одержання другого “траншу” хабара – 850 доларів.

Встановлено, що посадовець вимагав неправомірну вигоду від суб’єкта господарювання, який надавав ріелторські послуги. В обмін на винагороду обіцяв без штучних перешкод прийняти документи на придбання трьох квартир для працівників ДСНС та направити їх до Державної іпотечної установи. Придбання житла мало відбутися відповідно до Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.

22 липня 2019 під контролем правоохоронних органів хабарник одержав 500 доларів США – першу частину неправомірної вигоди за реалізовану квартиру. 14 серпня під час одержання решти він був затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а предмет злочину вилучено.

Фото: пресслужба військової прокуратури
Фото: пресслужба військової прокуратури

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама