Реклама

molli

На Черкащині затримали чоловіка з амфетаміном

Раніше судимий чоловік викликав підозру в працівників супермаркету, в якому неодноразово скоював крадіжки. На спрацювання кнопки «Термінового виклику поліції» негайно прибули поліцейські охорони.

Близько дев’ятнадцятої години під час проведення практичного етапу профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» з магазину по вулиці Чорновола на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога». За вказаною адресою негайно прибув наряд групи реагування Управління поліції охорони в Черкаській області.

Охоронець супермаркету вказав на чоловіка, який мав підозрілу поведінку та розповів, що той вже неодноразово здійснював крадіжку товару в їхньому магазині.  Під час проведення поверхневого огляду в нього було виявлено два поліетиленові пакетики з невідомою речовиною темного кольору. Зі слів самого затриманого, в них знаходилась наркотична речовина «Амфетамін».

У ході перевірки було встановлено його особу. Черкасець, 1987 року народження, раніше судимий. Затриманого передано слідчо-оперативній групі Черкаського ВП.

За інформацією управління поліції охорони  в Черкаській області

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама